Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparoszkópos petevezeték...

Laparoszkópos petevezeték eltávolítás után elég 2 hónapot várni a következő lombikig?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokit. Nekem 3 éve áprilisban volt a lombik, májusban méhen kívüli, kivették a petevezetékemet, aznap már hívtam lombikos orvost, csak novemberre tudott adni időpontot. De megérte, tegnap voltak kétévesek :)
2014. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azóta már megkérdeztem, 1-2 hónapot mondott. Szeptemberben lesz a műtét, nekem nem távolították el a petevezetékemet pedig már 2 méhen kívülim is volt benne, ezért most nagyon javasolja a doki az eltávolításás egy következő lombik előtt mert sajnos ezek az elzáródott petevezetékek folyadékot termelnek és kimossák az embriókat. :-( November vége, dec elején lesz a lombik.
2014. aug. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!