Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jártatok már így? Tapasztaltat...

Jártatok már így? Tapasztaltatok már ilyet? Mi okozhatja? A ciklus bármely napján is szeretkezünk, vagy barnátok vagy vérzek! Babát szeretnénk már 1.5 éve sikertelenül!

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

méhszájseb. Nekem is volt, lekezelték, azóta egyszer sem fordult elő.

Azt viszont nem hiszem, hogy a babátok ezért nem jön. 3. és 21. napi hormonsort javaslok, és jó endokrinológust.

2014. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és nőgyógyászati kivizsgálás sem árt.
2014. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem méhszáj gyulladásom volt, amiatt volt ugyanez. 2 hét Betadine kúrát írt a doki, attól el is múlt.
2014. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem is méhszájseb, így látatlanban.
2014. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az fasza ha megint méhszájsebem van,októberben már egy 5 ft-os nagyságút lefagyasztott a doki!

Már voltam hormon vizsgálaton,a spermavizsgálat is rendben,petevezeték átjárhatóságit is megcsinálták!

2014. aug. 17. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvsstam ha a szeretkezés után vérzés,barnázás jelentkezik az vagy méhszàjsebre vagy daganatra utal.Nem ijesztegetni akarlak csak szó szerint írtam amit olvastam.Mindenképpen menj el ràkszűrésre.Ezt egy rákszűréses oldalon olvastam,hogy miért fontos az éves szűrés és hogy milyen jelei vannak ha problèma van.
2014. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is méhszájseb.
2014. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Méhszáj seb esetén nem elvetendő ötlet a cickafarkos irrigálás, meg a tea fogyaztása egyszerre. Ha kicsit jobban utánaolvasol akkor a "napi hányszort" is megtudod. A Maria Treben és Gyuri bácsis dolgok is ajánlanak ilyet, meg teakeveréke is van ha nem fogan meg az illető, lévén, h sokszor meglévő gyulladások miatt nem lehetséges a fogantatás. A cickafark, meg a többiek elég jól rendbe teszik ) Gyógyulást neked!!
2014. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!