Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hallott már valaki olyanról,...

Hallott már valaki olyanról, hogy szabálytalan alakú, kissé szűk a méhe? Konkrétan nem mondták hogy milyen alakú, csak hogy szabálytalan.

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szív alakú a méhem. Ez sajnos lehet oka vetélésnek, de van lehetőség korrekciós műtétre az orvosom szerint ez nem túl nagy beavatkozás :(
2014. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hallottam, de szerintem (persze laikusként) ez nem olyan probléma, ami komolyabb akadály lehetne. nekem hátrahajló van, 20 éve ez még "tényállás" volt, most csak mellékesen említették terhesgondozáson, mert így egy kicsit nehezebb (nekik) és fájdalmasabb (nekem) a vizsgálat elvégzése, de amúgy ma már pl ebből sem csinálnak ügyet. Ha legközelebb mész az orvosodhoz, kérdezz rá, de szerintem emiatt nem kell aggódnod.
2014. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van olyan méhe, ami nem "normális" alakú, eléggé egyedi az eset, sajnos nem sikerült még a baba nekik, pedig régóta küzdenek.
2014. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Igazából nálunk csak a lombik jöhet szóba,de ez most már miattam lehet hogy nem fog menni?!Nagyon szeretnék kisbabát,ezért novemberben belevágunk!!!! :)
2014. szept. 9. 18:37
 5/8 LadyLoss ***** válasza:

Egy régebbi szülés történetes tv sorozatban láttam egy nőt akinek cseresznye(!) nagyságú volt a méhe. Emlékszem mesélte, hogy azt mondták neki a meddőségibe az orvosok, hogy így nem fog elsőre gyereket kihordani, hanem a sorozatos terhességek majd egyre tovább tágítják a méhet és egyszer majd sikerülhet megtartani egy babát. Aztán elsőre sikerült neki a beültetés és ikrei lettek. (magyar sorozat volt, már nem emlékszem a címére, de minden részben egy kismamát mutattak be és kísérték végig amíg meg nem szült)

Szóval fel a fejjel!

2014. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást LadyLos!!!! :) Novemberben belevágunk!!!
2014. szept. 13. 08:41
 7/8 gabriell88 ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta az átlagosnál kisebb és hátrahajló a méhem, de ne aggódjak ez ne okoz majd gondot teherbeesésnél.
2014. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabriell88 ***** válasza:
Most olvasom a hozzászólásokat.Nekem az orvos meg pont azt mondta, hogy ne lesz vele gondom.Bár most másik orvost kerestem, mert ő nyugdíjba ment és nem rég volt egy vetélésem,de nekem az ügyeleten azt mondták valószínűleg a ciszta miatt ment el.
2014. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!