Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Honvéd kórház meddőségi...

Honvéd kórház meddőségi protokolljáról vannak tapasztalataitok? Ami honvédségi dolgozóknak van, ide küldött az üzemorvos szerintetek ott is rendesen van minden mint a bmi centrumban kaaliban?

Figyelt kérdés
Irjon aki volt már ott mert neten semmilyen fórumon nem írnak róla
2014. okt. 8. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én odajártam. Megcsinálnak minden vizsgálatot tb-re (hormonok (mindkettőtöknek), vércukor, HIV, hepatitis, spermavizsgálat, PCT, cikluskövetés ultrahanggal, kenetvétel stb). Itt csak inszeminációt végeznek, lombikra másik intézményt kell keresni. 2 orvos van, gyakran sokat kell várni, de ez a BMC-ben is így van. Nekem sajnos nem tudtak segíteni. Ha kérdeznél még, szívesen válaszolok! :)
2014. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőtől kérdezném, hogy melyik dokihoz mentél, aki felírta ezeket a vizsgálatokat? Mert én is a Honvédba szeretnék menni és ugyanezeket kellene nekünk is megcsináltatni (hormon, spermavizsgálat, génvizsgálat, terheléses cukor + inzulin..stb.) Egyenlőre nem tudom kihez menjek, ki ott a legjobb doki?
2014. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Vajda Miklóshoz jártam a Meddőségi központba. Ott megcsinálták ezeket a vizsgálatokat helyben.
2014. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!