Barátcserjétől lehetnek panaszaim? Barna folyás, hasfájás, petefészek-fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja szedem a barátcserjét, és ebben a hónapban sokat barnázok. Tegnap, a 14. ciklusnapon piros, darabos vérzésem volt. A mellem feszül és fáj, a petefészkeim szintén fájnak. Tesztet csináltam, de negatív. Régebben szedtem Clostilbegytet, és akkor voltak ilyen panaszaim, amikor 2-3 érett tüszőm volt egy ciklusban. Mit tegyek? Orvoshoz mennék, de a munkám nem engedi...

2014. okt. 30. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. okt. 30. 20:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia enis szedem a bcs-t :) nekem semien panaszom nincs 2 honapja szedem 2-vel reggel...

Nekem elmulasztotta a mellfajdalmat menzesz elott vagyis minimalis eppen van de alig erezni hasgorcs pedig nincs egyaltalan menzesz napjan mikor megjott elegge rosszul voltam most ezek is mulnak :)

Lehet mastol faj ,vagy neked mast fejt ki ,nem hathat mindenkire egyforman ...

3 honapig javasoljak szedni folyanatosan utana csak 1heten 2-3 szem korul ajanjak :)

Remelem segitettem valamennyit :)

2014. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Akkor nem marad más, mint a doki...

2014. nov. 1. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba?
2014. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem tudok, csak peteérés utáni 7. napon vagyok. A görbémet láthatod a hozzászólásban :)
2014. nov. 5. 18:42
 6/7 A kérdező kommentje:

Hello! Szép napra ébredtem, 3 tizedet ugrott a hőm :)

Tegnap görcsölt a hasam, azt hittem, megint pecsételni fogok, de nem :)

2014. nov. 6. 07:12
 7/7 A kérdező kommentje:
4 napja pecsételek, de még mindig fent van a hőm. Kíváncsi vagyok, mi fog ebből a hónapból kisülni...
2014. nov. 14. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!