Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitiv esetekkel megerősitené...

Pozitiv esetekkel megerősitenétek, kérlek? Lombik sztori.

Figyelt kérdés
Röviden leirnám a mi kis történetünket:3 év alatt ez volt a 4. stimulációm.Ma volt a punkció és kicsit el vagyok keseredve.Tudom,nem a mennyiség számit,mégis aggódom,hogy csak 3 sejtem lett..Legutóbbi stimu után elmaradt a beültetés,mert nem osztódott kettőből egy sem.Legelső:3-ból kettőt kaptam vissza,jó arány.Másodiknál 4-ből 1 lett beültethető,harmadiknál elmaradt a transzfer és most ez..Legutóbbi uh-on 5 szép érett petét látott az orvosom ,mégis ma 3 volt jó.Nagyon félek és rám férne egy kis biztatás!!Kinél hogy alakultak a dolgok?Jó volna pár sikersztorit olvasni,előre is köszi annak,aki leirja a saját történetét!!!

2014. okt. 31. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 8 lombikom volt. Az első 3nál 10-13 sejtem lett hiába. Az 5-8nál 6-9 sejtem volt hiába. A 4. lombiknál 2 sejtem volt abból egy volt tökéletesen érett azóta már 3,5 éves nagyfiú.
2014. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szülés után, a kórházban a szobatársam a második férjével végigcsinált 3 év után, lombik után feküdt a babája mellett.

Összesen 10 évig nem adta fel. Az első férjével is lombikra járt, de a férje akkor feladta.

Kivülről én ennyit láttam, mi a lombikig nem jutottunk el (3év alatt összejött spontán), de leesett az állam amikor vele beszélgettem. Szép egészséges lánya született és olyan határozott és erős volt szülés után is. Komolyan csodáltam :)

2014. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem hét beültetésem volt, ebből két fagyi. Mindig 9-11 petesejtem volt punkciókor, egyszer meg 20! Nem maradtam terhes. Utolsó punkciónál kettőt tudtak levenni, beindult mind a kettő, vissza is kaptam őket, és most 3,5 évesek az ikerlányaim. Szóval nem a mennyiség a lényeg! Drukkolok.
2014. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jóóó!Bearanyoztátok az estém és visszaadtátok a reményt!!Nagyon szépen köszönöm,hogy szakitottatok rám időt és sok jót,egészséget kivánok Nektek!
2014. okt. 31. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülök,én is a válaszoknak.Nekem a tegnapi 7.napi UH-n csak egy nagy tüszőm volt és sok kicsi.Nagyon elkeseredtem.Hétfőn megyek újra,nagyon félek,hogy nem nőtt meg több. De most egy kicsit erőt adtatok nekem is.
2014. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia..4,5 év küzdelem után nagyon magas fsh- val, 3 petesejttel, 0 spermiummal (donorosok vagyunk, azoospermia miatt) sikerült a lombikunk..Itt van a pocakban 7 hetes..Mindig van remény, soha nem szabad feladni..Sikerülni fog, csak el kell hinni..
2014. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Megérte a sok küzdelem,csalódás és sok erőt adsz nekünk is a folytatáshoz!Nagyon boldog babavárást kivánok,vigyázz Pindurkára és köszi a biztatást!Megyünk előre az úton és jelentkezni fogok a hirekkel!Szép hétvégét Nektek!!!
2014. okt. 31. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem a leszíváson volt egy csaj, 2 sejtje lett, mindkettő megtermékenyült, osztódott és be is ültették neki.
2014. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon boldogok vagyunk!!3 sejtből 2 blaszto lett,szerdán beültetés!Köszi a drukkokat és a pozitiv sztorikat szép napot mindenkinek!
2014. nov. 3. 11:30
 10/10 A kérdező kommentje:
3 in 1.
2014. nov. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!