Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha csak az egyik petevezetékem...

Ha csak az egyik petevezetékem átjárható, akkor az azt jelenti, hogy csak minden második hónapban van esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem mert nem szabályosan felváltva működnek, illetve (bár ez ritka jelenség) a tuba képes átnyúlni a másik petefészekhez lehalászni a kiszabaduló petét. Nem lehet felnyitni, plasztikázni?
2014. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom el van záródva, nem terveznek vele semmit sem csinálni.


A jobb átjárható, viszont most a bal petefészkemben van érett tüsző, ma kapom a tüszőrepesztőt.


Viszont ha így esélytelen lenne, akkor feltehetőleg nem adatná be ma az orvos a tüszőrepesztőt nem?

2014. nov. 11. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 Ezt elmondanád, hogy hogyan történik? (Mert nekem is hasonló gondom van.)


Kérdező, nekem az egyik petevezetékem csak kissé átjárható, a másik viszont jó. A vicc az, hogy a jó oldalon viszont nincs peteérésem.


Én is ezen agyalok, hogy ilyenkor csak minden második hónapban lenne esélyünk?

2014. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!