Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhpempő vagy az inofolic jobb?

Méhpempő vagy az inofolic jobb?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztals van ??

Kinek melyik vàlt be ? Mennyi idő probàlkozàs után


2014. dec. 7. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Inofolic nekem nem segített, öt hónapig ittam napi két tasakkal, sajnos semmi változást nem hozott... Ahhoz képest nagyon drága volt. De sokaknak bevált, szóval ezt nem tudhatod előre. Az Inofolic elhagyása után sima folsavat és D vitamint szedtem. Méhpempőt nem próbáltam.
2014. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es segitett a folsav meg a d vitamin?
2014. dec. 7. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Closty meg tüszőnövelés-repesztés segített, de ment mellette a folsav, meg a vitamin. Biztos, hogy jó hatással volt mindegyik, mert három gyönyörű tüszőm lett, szép vastag nyh-val és rögtön sikeres lett az első szuris hónap. De tekintve az alapbetegségemet, önmagában biztos nem lett volna elég a vitamin, de meggyőződésem, hogy hozzájárult a sikerhez. :)
2014. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Milyen alapbetegséged van???

Én vesebeteg vagyok :(

Clostym meg van csak az első sikertelen hónap után abba hagytam

2014. dec. 7. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Inzulin rezisztens vagyok, PCOS, meg picit alulműködik a pajzsmirigyem.
2014. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tüszőnövelésre mit szedtél?

Clostyt hogy szedted? En masodik naptol

2014. dec. 7. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Clostyt a 3. ciklusnaptól öt napig, 2*1-et. Az 5. ciklusnaptól Merionál szurival szúrtam magam kétnaponta. Ebből elég lett négy, az ötödiket már be se kellett adnom, mert megértek a tüszők a 12. ciklusnapra, így aznap este be kellett adnom az Ovitrelle repesztő szurit. Utána kétnaponta kellett együtt lenni.
2014. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az inofolic javítja a sejtjenk inzulin érzékenységét, ennek következtében az inzulin rezisztenciás, PCOS-s nőknek segít a teherbe esésben. Endodokik is javasolják a szedését kiegészítésként a hármas kezeléshez.

A méhpempőt nem próbáltam, és az alapján, amit a neten találtam róla, nekem leginkább divatos csodaszernek tűnik, ami "mindenre" jó...

2014. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én méhpempőt szedtem, kb. 1-1,5 hónapos szedés azután lettem terhes mindkétszer(sajnos tisztázatlan okból elveszítettem mindkettőt). Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de előtte vártunk rá egy ideig. Persze a hormonok is csak ekkor rendeződtek, így nem tudom hozzájárult-e. Én kb. 1-1,5 hónapig szoktam szedni, utána pár hónap szünet. Az biztos,hogy jó hatással van a peteérésre.
2015. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!