Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparoszkópia, hiszteroszkopia...

Laparoszkópia, hiszteroszkopia és átjárhatósági után menstruáció késése az normális?

Figyelt kérdés

December 4.-én volt mindhárom műtét.Már a 46. napon vagyok és 26 napra szokott jönni a mensim.Terhesség kizárva mert előtte lombikom volt és nem sikerült a műtét után meg le voltam tiltva az együtt létről.

A mensi helyett ,a műtét óta minden nap tojásfehérje szerű nyákom van a mai napig.

Volt már valaki hasonló helyzetben ???

Mi lehet ez?


2015. jan. 6. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem se akart megjönni műtét után, igaz, én más tészta vagyok, mert nekem eleve ritka mensim van/volt (IR, PCOS). Duphastonnal hoztuk meg utána, hogy ne teljen az idő, még abban a ciklusban babás lettem ikrekkel (Closty és szuri segítségével).


Szerintem menj vissza a dokihoz, majd ő eldönti, hogy várjatok-e, vagy inkább ad gyógyszert, hogy meghozza a vérzést.


22 hkm

2015. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Márciusban átjárhatóságim volt, októberben hiszteroszkópiám.

Mindkétszer pontosan megjött utána.

2015. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!