Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vékony méhnyálkahártya ciklus...

Vékony méhnyálkahártya ciklus második felében orvosolható-e?

Figyelt kérdés

A helyzet nem ennyire egyszerű: ciklus monitorozast végez az rovosom UH-gal. A ciklus kozepen peteeres elott 1-2 nappal (bar 26 mm volt a tusző) nagyobb értéket mért, mint peteérés után (eltűnt a tüsző). Sajnos ez utóbbi érték 2x3,5 mm. Teherbeeséshez tudom több kell. De volt-e valaki hasonló helyzetben, hogy ciklus közepéig minimálisan vastagodott a méh nyálkahártyája, utána meg vékonyodott? És ha igen mi volt az oka (ha kiderült?)

Nekem a korábbi hormonvizsgálat szerint minden rendben, de ket eve nem esek teherbe :-(.


2015. jan. 12. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedj Dvitamint, ha nem szedsz. Nekem nagyon szép peteérésem lett tőle (36napos ciklus) és terhes is lettem a 2. hónapban most újra.

Az első gyedrekünk 2 év után jött össze. (60-80 napos ciklusokkal) Minden nemi hormonom rendben volt mégis probléma volt: az ovuláció tolódott el és a méhnyálka volt vékony. Megnézték a Dvitamint, borzasztóan alacsony volt, az alsó határ közelében sem és nekem ez megoldotta a gondomat.

2015. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazi méhpempő!!! A természet legnagyobb ajándéka!
2015. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a méhpempő hatásos:)
2015. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!