Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ismeri és használta valaki a...

Ismeri és használta valaki a Gyuri bácsi babaváró teát? És ha igen, milyen eredménnyel? Hol lehet kapni és kb. mennyiért?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én rendeltem az ő oldaláról. Nekünk nem vállt be, pedig lelkiismeretesen használtuk mindketten. Sok sikert!
2015. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk hormonkezeléssel és inszeminációval lett babánk. Az első kettő nem sikerült, ezután elkezdtem inni a teákat és a következő inszem sikerült. Lehet, hogy sikerült volna anélkül is, lehet, hogy rásegített, ki tudja. Szerintem próbáld ki. (A férjem nem itta, de nálunk csak velem volt probléma. Én sem ittam tovább, amikor kiderült a terhesség. Elvileg kellene, de nem mertem.)

Én egy olyan boltban vettem, ahol kifejezetten az ő termékeit árulják (Miskolcon), de szerintem a honlapjáról is meg lehet rendelni. 2 éve 15000 Ft körül volt.

2015. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én párom is rendbe van,és nekem sincs semmi probléma.De valamiért mégse sikerül.Inszemen mi is voltunk,de sajnos 40 ezer forintott nem tudtuk összeszedni addigra.Házasok se vagyünk es a hivatalos élettársi igazolás is 25-30 ezerbe kerül.Tavasszal szeretnénk az inszemet ujra probálni,addigra csak összejön valamire a pénz.És gondoltam,hogy addig kiprobálok más modszereket!
2015. jan. 16. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekünk 2 évig nem sikerült, pedig semmi bajunk sincs, már a dokimmal mindent végigjártunk 1 év után. Az inszem előtt mondta hogy próbáljam ki az inofolicot. Még maradt is benne, terhes lettem, szóval azt tudom ajánlani!
2015. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ajánlotta az inofolicot,mennyi ideig szedted?
2015. jan. 16. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
peteéréstől a nemvártig. Napi 2 tasakot.
2015. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Indokolatlanul és felháborítóan drágának tartom...

Az inofolicnak amit az előttem szólik irtak van egy olcsóbb változata Inozitol a neve,ezt szedem plusz 3 mg os folsavat hozzá.Ennek az ára töredéke az inofolicénak,hatóanyaga viszont ugyanaz.Hihetetlen módon ki tudják használni a gyermekre vágyó nők kétségbeesett próbálkozását.

2015. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szerintem is,mikor meglättam a tea árát,lecsücsentem,akárcsak az inofolic árát,az is drága.

2015. jan. 17. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm itta megfogant rá a gyereke pár hónapra. Nem biztos,hogy ez segített neki, de lehet.

Én méhpempőt szedtem és az első méhpempős hónapban megfogant.

2015. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!