Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyibe kerül egy immunológia...

Mennyibe kerül egy immunológiai vizsgálat? Az orvosom szerint részben tb támogatott, de ennél többet egyelőre nem mondott.

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden vizsgálat, ami olyan betegségre irányul, amire van megalapozott gyanú, tünet, ingyenes.
2015. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Túl vagyok több vetélésen és egy hormonvizsgálaton. A dokim azt mondta, hogy ez egy nagyon drága vizsgálat és csak részben támogatja a tb...
2015. jan. 19. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így konkrétan nem igaz, van olyan amiért fizetni kell ( sajnos nem is keveset :( [link] [link]
2015. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nincs olyan betegséged, aminek az okát ki kell mutatni ahhoz, hogy életben maradj, illetve nem forog szóban járványügyi kórokozó.

Engem autoimmun betegséggel vizsgáltak közel 10 éven át, benn is feküdtem a kórházban, és minden vizsgálat ingyenes volt. Tavassszal is voltam saját kérésre kontrollon, az is ingyenes volt.

2015. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha gondolod olvass utána az IVIG és a smoflipid kezeléseknek.( én is hasonló cipőben járok mint te )
2015. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!