Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek segített a méhpempő...

Valakinek segített a méhpempő a teherbeesésben? Akinek igen annak előtte mennyi ideig nem jött össze? És szedés után mennyi időre rá sikerült?

Figyelt kérdés
Lassan két éve nem jön a baba, most kezdtem el szedni a méhpempőt. Minden kivizsgáláson voltam már. Ti hogy szedtétek? ennyi időre rá jött a baba annak akinek ez segített?

2015. jan. 29. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A partnered is volt már kivizsgáláson ?
2015. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen ő is volt minden oké nàla is.
2015. jan. 29. 15:57
 3/26 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Olyan nincs, hogy minden rendben, és mégsem jön...

Tovább kéne keresgélni az okát.

Milyen kivizsgálásaitok voltak? Milyen eredménnyel?

2015. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételeken, hasi hüvelyi UH-n. Voltam laparoszkópián , átjárhatóságin, pajzsmirigy,inzulinrezisztencia lisztérzékenységin mindenen. Párom is sperma vizsgálaton, meg vérvételeken. Minden rendben volt, Úgy hogy mégis csak van hogy nem jön és közbe minden rendben van. És ahogy olvasgattam fórumokat nem vagyok ezzel egyedül, hogy mindent rendben találtak és mégse jön. Peteérésem is van rendesen uh-n is látszik és ovu tesztet is szoktam csinálni és ott is látom.
2015. jan. 30. 11:15
 5/26 A kérdező kommentje:
jah amúgy 2 éve voltam terhes csak akkor az nem maradt meg
2015. jan. 30. 11:16
 6/26 Manka68 ***** válasza:

Hát úgy tűnik, tényleg minden alap vizsgálat megvolt...

Talán PCT még kimaradt. Genetikai vizsgálatok esetleg. Nekünk még ezeket kérték. Van egy barátnőm, aki azután esett teherbe azonnal, hogy kivették a manduláját. Olyan dolgok is befolyásolhatják a teherbe esést, ami alapon meg sem fordulna a fejünkben.

Nem tudom a méhpempő mit csinál. Vagy semmit, vagy valamilyen formában hat a hormonokra. Ha a hormonjaid rendben vannak, szerintem fölösleges szedned. :-(

Inszeminációra, lombikra nem gondoltatok?

2015. jan. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Voltunk genetikai vizsgálaton is annak még nem jött meg eredménye. Mandulámat tavaly januárba szedték ki amúgy.
2015. jan. 31. 14:47
 8/26 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem volt egy vetélésem. Utána nem akart jönni a baba. Egy méhpempő kúrát akartam csinálni,a mensi utolsó napjától reggelente 1 grammot szopogattam el,evés ivás előtt. Mensi napjáig terveztem enni,de nem jött meg :-) én úgy gondolom a pempő segített. Drukkolok

9hkm

2015. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Juj de jó. Gratulàlok. Remélem nekem is fog segiteni a méhpempő. Most adtàl egy kis reményt. Nekem is kicsivel több mint 2 éve volt egy vetélésem azóta sajnos nem jön össze. DNagyon bizom abban hogy segit a pempő. :)
2015. jan. 31. 22:33
 10/26 A kérdező kommentje:
Nah jövőhét csütörtök péntek körül nem várom. Kicsit fáj a cickóm, de mensi előtt is szokott. Annyira jó lenne ha végre összejönne a babó, remélem segít a méhpempő.
2015. febr. 7. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!