Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aviva torna több, mint 1 éves...

Aviva torna több, mint 1 éves menstruáció kimaradásra hozott valakinek eredményt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi időn belül?
2015. febr. 13. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az IR kivizsgálása, és korrekt hármas kezelése hozott eredményt, nem az Aviva torna.
2015. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél éves menstruáció kimaradásra a megoldás orvosi kivizsgálás, IR diagnózis, majd megfelelő kezelés volt a megoldás. Annak idején én is utána néztem az Aviva tornának, de beláttam, hogy max kiegészítő, egészségjavítónak jó, de megoldásnak nem.
2015. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor ez a sok sikertörténet, amit fórumokon olvasni, az kamu? Vagy lehet, hogy a nők egy részénél tényleg működik?
2015. febr. 13. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy kamu,rengeteg esetben működik
2015. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én akkor is azt tanácsolnám, hogy először az okot kellene megtalálni miért nem menstruálsz. Ez a torna semmi több, mint az alhasi vérkeringés fokozásával jobb vérellátást biztosít a szerveknek, így azok működése is jobb lesz. De hidd el, cukorbetegséget nem gyógyít, és szerintem a pajzsmirigy problémára is kevés önmagában.
2015. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát kedden megyek endokrinológushoz.Utána már többet tudok. Szervi elváltozás nincs, az utolsó citológia negatív. Napi szinten sportolok (75 perc kardio edzés), cukorbeteg sem vagyok tudtommal.

Tudom, hogy az Aviva az alhasi vérellátást javítja, de csak lehet benne valami, ha annyi nőnek működött...

2015. febr. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!