Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki tudkna seegíteni nem...

Valaki tudkna seegíteni nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holnap kellene befeküdnöm laparoszkópijára. De olyan mintha elkaptam volna az influenzát :( Ha az orromon veszem e levegőt teljesen kiszárad a torkom :( A doki a lelkemre kötött hogy ha beteg vagyok nem csinálja meg :( De nem tudom eldönteni hogy csak a benti száraz levegőtől van ez vagy tényleg bekaptam a vírust :( Segítsetek mit csináljak? ha nem megyek holnap reggel oda kell szólnom.
2015. febr. 16. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkaptad az influenzát reggelre biztos rosszabb lesz. Hamar kiüti az embert.Akkor meg még tudsz szólni.Jobbulást!
2015. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Friss levegő? Legalább utána tudod, hogy a száraz levegő az ok vagy sem. Szellőztetés sem árt.
2015. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nagy probléma

megcsinálják szerintem. Az influenza magas lázzal jár, ha mégis elkaptad azt reggel már tudni fogod! Ne izgulj! Nem lesz gond. Nekem is volt ilyen műtétem.

2015. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!