Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Olvastam mindenféle jós tesztekről ovulacio után ki mit csinál. Én is csináltam tegnap egy LH ( ovulacios) tesztet du. Elvileg ovu után vagyok 14-dik nap +\- 1 nap. Szóval pozitív lett. Most akkor ez mit jelent? Jót ha babát szeretnék?

2015. márc. 4. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy van peteérésed és abból könnyen lehet baba :) ennyit jelent.

De ugye tudod, hogy a teszt csíknak erősebbnek kell lennie, mint a kontroll csíknak, mert az ovu teszt mindig két csíkos lesz.

2015. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nekem volt már LH teszt 1 csíkos.....na mind1.

Hát erős volt a csík, de az ovum már megvolt, akkor magas az LH szintem és azért mutat még pozitivitast? Pénteken megyek hcg vérvételre.

2015. márc. 4. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ovu után 14. napon talán ésszerű lenne egy hcg tesztet ellőni és rögtön okosabbak lennénk.
2015. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták a klinikán , hogy felesleges mert nem mutatja ki még! Csak a vér. Amúgy ellőttem hétfőn negatív volt.
2015. márc. 4. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
LH mindig jelen van ezért szokott két csíkos lenni ez a teszt, de hogy peteérés is van az azt jelzi hogy erősödik napról napra majd vagy pont olyan erős mint a kontroll csík vagy még erősebb csík lesz szóval amikor ezek közül valamelyik akkor van peteérés.
2015. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig sokkal valószínűbb, hogy kimutatja a teszt, mint hogy mi meg tudjuk mondani. :)
2015. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze egyértelmű hogy a teszt a mérvadó :-)
2015. márc. 4. 14:10
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma reggelre megjött ...😞

De nem adom fel új hónap újabb lehetőség. A remény hal meg utoljára...

2015. márc. 5. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!