Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Alacsony progeszteron szintre...

Alacsony progeszteron szintre kinek milyen kezelés lett sikeres?

Figyelt kérdés
Laboreredményem 20 nmol/l volt a 21. napon. És menstruáció előtt már 5-6 nappal vérezgetni szoktam. Eddig próbáltunk clostilbegytet, 2 hónapig, nem szedhette, tovább, mert állandóan cisztáim lettek tőle. Utána (hogy ne terheljük meg a szervezetem) 3 hónapig kellett premens-t szednem. Hát az se segített, se a babánál, se az elővérezgetésekbe se. Most hőgöbét kell vezetnem, plusz duphaston kell szednem. 15. naptól 25. napig. Első hónap, szintén negatív. A peteérés után 12. napra, hőm visszaesett, elkezdtem vérezni. Pedig peteérésem tuti van, mert 4-5 hónapja folyamatosan Lh tesztelek, most meg a hőm is jó volt. Akkor hol a gond?? Nagyon érdekel, kinek mi segített?? Hátha nekem is ugyanaz lenne a megoldás.

2015. márc. 10. 18:23
 1/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem a Closti segített, tüszőrepesztő nélkül, progeszteronpótlással.
2015. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akinek nem jön be a Closty, egy másik lehetőség:

[link]

Ugyanerről a szerről más cikkek:

[link]

[link]

2015. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Az én eredményem is ugyan ennyi volt a 21. napon. nekem erre azt mondta a doki h nincs peteérésem (bár nekem az LH teszt se volt soha pozitív csak halvány az ugyebár meg negatívnak számít) én hőmérőzök már 5 hónapja. nekem mindig szépen leesik aztán a ciklus 2. felében felmegy, de még sincs elvileg peteérésem. Nekem is Clostit írtak fel, de progipótlót nem. Még csak az első hónapom 3 szép nagy tüszőm lett tőle, ugyh próbálkoztunk ezerrel és most várom mi lesz belőle. Vérvételen nem voltam majd csak esetleg a 2. hónapban akarok menni h megnézzük nőtt e progim. remélem nekem nem lesz cisztám tőle de ez csak a köv. hónapban derül ki mert akkor kell vissza mennem.Vérezni sosem véreztem mesni előtt és mindig rendesen megjön bár egy kicsit össze vissza 24-28 nap körül. lehet h neked van peteérésed de nem tud beágyazódni mert alacsony a progi, nem tudom biztosan de erről hallottam.
2015. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nekem erre a szintre azt mondták, hogy lehet hogy nincs peteérés, de egyértelműen nem mondják hogy nincs, vezetni kell a hőgörbét és abból kiderül. De az érdekes hogy hiába mondtam hogy az lh teszt pozitiv minden hónapba, azzal nagyon nem foglalkoztak. Am te mikor szoktál tesztelni lh val? Este vagy reggel?
2015. márc. 12. 09:15
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
És mi volna, ha megnéznék ultrahanggal?
2015. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a 9. naptól szoktam használni LH tesztet, mindig este 6-kor mert úgy tudom h délután kell és mindig ugyanabban az időben. Előtte nem eszek és iszok 2 órával. Mindig csak halvány volt a 2. csík és az még negatívnak számít. Csak most ebben a hónapban mikor Clostit szedtem lett erős a 2. csík és UH val nézték tényleg volt peteérésem. Előtt egyszer nézték UH val is ami mutatta h abban a hónapban a legnagyobb tüszőm 6mm volt a 14. napon így nem volt peteérésem.
2015. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, megnézhetnék uh-n de úgylátszik ezzel nem foglalkoznak. Voltam magán dokinál is, voltam több sztk-s dokinál is, egyiknek se jutott eszébe. Nincs erre kapacitásuk ugylátszik, nekem meg nincs annyi pénzem hogy állandóan magánhoz járjak uh-ra. :(
2015. márc. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!