Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ciklus 12-dik nap endometrium...

Ciklus 12-dik nap endometrium 6,7 mm Bal ováriumban : 11mm,9mm es 8 mm tüsző Jobb ováriumban : 9mm tűszô Lehet ebbôl még valami?

Figyelt kérdés
Penteken inszeminaciòra keszulunk elvileg.

#tüszőérés #ovuláció #Inszeminàciò
2015. márc. 16. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ezek a tüszők elég kicsik a 12. napon. Nekem a 11. napon a legnagyobb tüszőm 16mm-es volt, és arra is azt mondta a doki, hogy határeset. 4 nappal később volt az inszem., de sajnos nem sikerült. Azóta már belekezdtünk a következőbe. Sok sikert!
2015. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom ezért is vagyok elkeseredve. Most kaptam meg szerdáig "extra" adag szurit. Amúgy nekem késői ovum van (ha van,nem mindig) de általában 16-17 dik napon. Szóval meg szombaton megnőhet
2015. márc. 17. 07:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Péntekig ugy akartam írni
2015. márc. 17. 08:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért még van esély szerintem. Ha adnak neki még egy 'löketet' plusz adaggal, akkor szerintem még megnőhet péntekig. No nem huszonvalahány mm-re, de 16 mm már elfogadható lenne -szerintem. Bízz a sikerben! Egyébként én a '2. körrel' csütörtökön megyek majd a 12. napi UH-ra; kíváncsi vagyok, hogy mit 'produkálok' majd és melyik oldalon, mert nekem az egyik nem átjárható. Sok sikert!
2015. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha hétfőn volt a legnagyobb 11mm akkor talán csütörtökre ha a nagykönyv szerint nap 2 mm nő, akkor lesz 17 mm. Hétfőtől szerdáig majdnem annyi szurit kell magamnak beadni mint máskor 5-6 naps alatt! Szóval hatnia kell! Neked megy a drukk!!!! Majd irj en is csütörtökön megyek vissza.
2015. márc. 17. 16:49
 6/9 A kérdező kommentje:

Közben megvolt az inszem tegnap, csütörtökre 18 mm esre megnőtt a tüsző, be is adták a repesztőt, az endometrium pedig: 10 mm-re :-)

bizakodom.

2015. márc. 21. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végül sikerült! Nekem ma volt meg az inszem. Bizakodóak vagyunk, mert végül 6 tüszőm lett a "jó" oldalamon és most a párom eredménye is jó lett -az előzőnél nem volt jó a spermaszám. Szeretnénk, ha sikerülne, már csak azért is, mert ha ez most nem jön össze, akkor azt mondta a doki, hogy nem próbálkozunk tovább az inszemmel; lombikra térünk át... szeretnénk ezt 'megúszni'. Nekünk eddig sem adatott meg 'csak úgy' soha semmi; egyszer végre megjárna Nekünk is az 'egyszerűbb út'! Most hosszú két hét következik... Sok sikert Neked! Ha tudsz már valamit akkor írd meg! Én is írok majd.
2015. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megy a drukk neked tiszta szívből! Írok persze
2015. márc. 23. 17:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, hogy alakultak végül a dolgaid? Sikerült az inszem?
2015. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!