Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért pozitív már 3 napja az...

Miért pozitív már 3 napja az ovulációs mikroszkópom?

Figyelt kérdés
2 éve tervezzük a babát férjemmel.1 hónapja kezdtünk el járni meddőségi klinikára.Azóta használom az ovulációs mikroszkópot,de most mégis már 3 napja páfrányos.Mi lehet a gond?Köszönöm,ha segítesz.

2015. ápr. 5. 08:58
 1/3 anonim válasza:
Nem erre a válaszra számítasz, de nekem nem mutatott semmit a teszt egy ciklusban sem. Vagyis mintha nem lett volna peteérésem. Aztán áttértem a ciklus.hun vezetett hőgörbe vezetésre. Figyeltem a testem jelzéseire és ennek köszönhetően 9 hónap után összejött. Most 31 hetes kismama vagyok. Kitartás és figyelj mgadra, ami a legfontosabb NE görcsölj, én már a férjemet is kitudtam akasztani a baba ptojekttel. Végül lehiggasztottam magam, és együtt tudtam lenni a férjemmel úgy is hogy nem csak az járt a fejembe szex után, hogy na talán most foggant meg, hanem folytattam a napom. Remélem azért valamit tudtam segíteni. Figyeld a természetes jeleid:hüvely váladék, hő, mell érzékenység, has fájás. Sok sikert, kitartás!
2015. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Folytatván az előző hozzászólásomat, nem ilyenkor van peteérés?
2015. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,segítettél persze :) de igen most vagy hát fene tudja...
2015. ápr. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!