Erii1991 kérdése:

Terhessegi gyorsteszten (Facelle) egy eros csik mellett a nem megszokott helyen kb. : 2 cm-re van egy halvanyabb is, akkor ez most lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb. 2-3 hete becsuszhatott egy bebi, de nem vagyok benne biztos ezert ma megcsinaltam a tesztet, de nem egy ertelmu. Vannak tuneteim ugy erzem, szedulok, szur a hasam neha, sokat eszek, surun pisilek. A teszt pedig nem egyertelmu mert a kepen majdnem mellette van egy masik csik es az mar tuti terhesseg, de nekem nem teljesen a megszokott helyen van. Koszonom elore is a valaszokat. :)

2015. ápr. 7. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Hova csuszott be a bébi?


Kép?

2015. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Maskepp fogalmazok: lehet teherbe estem 2-3 hete. Csak leirtam direkt hogy meg nagyon az eleje lehet ha terhes vagyok! Kepet pedig nem ltom hol lehetne itt kuldeni, pedig az jo lenne, mert igy nehezebb elmagyarazni.
2015. ápr. 7. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Kepfeltoltes.hu
2015. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 7. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy negatív teszt.
2015. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Total negativ, nyugi
2015. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ertem, sejtettem :( De akkor a tunetek? Eleg pontosak ezek a tesztek de azert 2 nap mulva ujra megcsinalom. Koszonom a valaszokat.
2015. ápr. 7. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
látom a második vonalat. 2 nap múlva csinálj másikat.
2015. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem csak beteg vagy
2015. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!