Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A meddőségi kezelés részeként Eferox peteérést (és tüszőrepedést) segítő gyógyszert szedek, már harmadik hónapja. Enélkül nincs peteérésem sajnos. :/


Előző hónapban nagyon szurkált a hasam a peteérés és a menzesz között, reménykedtem, de végül megjött, így nem is teszteltem.


Most 6 nap múlva kellene megjönnie, de semmi tünetet nem érzek. Nem feszül a mellem, nem "rügyeztem" ki, ahogy szoktam mensi előtt stb. Picit szurkál a hasam, néhány másodperc erejéig hol a méhem, hol a petefészek környékén.


Ebben a hónapban azonban nagyon keveset tudtunk együtt lenni a párommal a peteérés körüli időszakban.


Lehetséges, hogy még az előző hónapban mégis terhes maradtam? Az akkori mensim inkább élénk piros volt, kevesebb is, mint szokott, és csak enyhén "darabos". De időben jött, és megfelelő ideig tartott, így nem gondoltam, hogy tesztelni kellene.

Bocsánat a naturalisztukus részletekért.


Vagy esetleg a kevés együttlét ellenére is összejöhetett most?


Szamárságnak tűnik, tudom, nyilván. Bármelyik együttlétből lehet gyerek. De már olyan rég próbálkozunk!

Mit gondoltok? Szerencsére lesz épp elég dolgom az elkövetkező napokban, nem ezen fogok pörögni, bele is őrülnék, ha minden hónap így menne.


De most, talán, esetleg úgy érzem, hogy összejöhetett. :) Nagyon bízom a gyógyszerben, és abban, hogy a fél év leteltével, ameddig szedni lehet, már terhes leszek. Ha nem, utána jönnek a "komolyabb" vizsgálatok.


2015. ápr. 17. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha,arra gondolsz, h elozo honapban az lettel akkor egy tesztet csinalnek a helyedben. Ez a honap majd jovo heten derul ki, drukkolok, de az hogy most nincs semmi tuneted, az nem hiszem, h terhessegi tunet!
2015. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt senki nem tudja megmondani, hogy sikerult-e.

Nem is igazan ertem a kerdest.

Amig van matematikai esely a teherbe esesre, addig igen, lehetseges, hogy terhes vagy.


Ne eld bele magad, viszont ne is tegyel le a remenyrol.

Ne kattogj ezen ennyire. 6 nap mulva, ha nem jon meg, akkor tesztelj.

2015. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha élénkpiros menzid volt akkor nem estel teherbe a mult hónapban. Ebben a hónapban meg akar egyetlen aktus is elég lehet de nagyon korán vagy még. De lehetsz terhes persze.
2015. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy állsz? Tesztelsz holnap vagy holnapután?
2015. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Holnap, ha nem jön meg, akkor tesztelek. :)

Ma barnázni kezdtem, ilyet nem szoktam, szóval ebből még akármi is lehet, vagy semmi. :D Próbálok nem ezen pörögni. :)

2015. ápr. 22. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2015. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, negatív lett, de mensi helyett barnáztam végig, szóval...

Hétfőn megyek majd orvoshoz. Valószínű semmi, de ha valami, akkor megírom. :)

2015. ápr. 29. 15:33
 8/11 anonim ***** válasza:
a barna nem mensi, mindenképp jó, ha mész dokihoz, mert ez sajna nem jó jel :( írj majd!
2015. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, naaaaa?
2015. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi van veled?
2015. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!