Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek milyen értékek lombikbeül...

Ezek milyen értékek lombikbeültetéshez? Cukor 4 60 perces 5,4 120 perces 5,7. Izulin 5,1 60 perces48,1 120 perces 62,2

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez bőven IR.
2015. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos 48,1 és 62,2. Nem pedig 4,81 és 6,22?
2015. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 apexik válasza:
Nagyon rossz a 120 perces, 24 fölött nem esel tehetbe, ha meg mégis, nagy valószínűséggel elmegy a gyerek. Menj el endokrinológushoz, nekünk pont ez a problémánk, inzulinrezisztencia, ami nem csak a gyerekkel kapcsotatos, hanem később cukorbajba torkollhat. Mi Kecskemétre dr Naszódi Péterhez járunk, és jól csinálja, keress rá.
2015. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A vércukor értékek nem túl rosszak, de ezt egy diabetológus már emelkedettnek mondaná. Az inzulinnál nem önmagukban csak az értékek magasak, hanem hogy a 120 perces ahelyett, hogy csökkenne a 60 perceshez képest, még emelkedik. Nekem is hasonló volt, csak minden magasabb értékkel.

Így belevágni lombikba szerintem nem a legjobb, kezeletlen IR-nél nagy a vetélés kockázata, és bocs, hogy így fogalmazok, de pazarlás lenne. Én a lombik előtti felkészítés részeként IR kezelést is beiktatnék.

2015. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, hogy a cukor is emelkedik tovább, ahelyett, hogy visszamenne a kezdeti értékre. Sajnos ez nem túl biztató. Én kezelést kérnék mindenféleképpen.

Kitartást, nagyon jó eredménnyel kezelhető probléma ez, és egyébként, ha más szervi probléma nincs, lehet, hogy eddig is ez volt a meddőség oka. Ha rendeződnek az értékek, spontán, vagy inszemmel is teherbe eshetsz, nem kell a lombik.

Az én nődokim mindig azt mondja, ha hozzáértőbb orvosok lennének, és előbb rájöttek volna az IR és a meddőségi probléma összefüggésére, csomó lombik elkerülhető lett volna.

Természetesen ez csak akkor áll a te esetedben, ha más oka nincs a lombik szükségességének.

2015. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most kaptam rá gyógyszert meforal 500as 2cer 1et kell szedni meg sportolok oda figyelek az étkezésre kerülöm a fehér lisztet mennyi idől allat jön ez helyre?
2015. máj. 23. 22:51
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztos ennyi az érték
2015. máj. 23. 22:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal durvább IR-em volt, na meg pajzsmirigy alulműködés is. Progi krémet is kentem. Augusztusban kezdtem a gyógyszert, szeptemberben a krémet, októberben terhes lettem.
2015. máj. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! 4-5-ös vagyok. Nekem is rosszabb értékeim voltak, az éhommi cukrom már 7 felett volt, az inzulinom pedig 2x ennyi. Nekem más problémám nem volt.

2011 októberében diagnosztizálták, novembertől kezdtem a kezelést. (ekkor már fél éve egyáltalán nem menstruáltam).

Először ellazáskodtam, januárba bekeményítettem. Februárban már menzeszem is volt, április végén pozitívat teszteltem, decemberben megszületett a nagyobbik lányom. Azóta már született még egy kislányom. :)

Bár az is igaz, hogy mindenkire másként hat a kezelés, és sokszor társul egyéb problémákkal (pl az említett pajzsmirigy működési zavar), de azért sok sikerélményről is hallani.

2015. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tshm 3,6 erre is kaptam gyógyszert L-thyroxin Henning 50mikrogramm tabletta 5 napja szedem napi felet kell 10 napig utána egy tabletta és június vége kontroll szerintetek akkor már rendeződik a meforalt meg április végén kezdtem el szedni.
2015. máj. 24. 14:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!