Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Hogyan zajlik a...

Diana901 kérdése:

Lombikosok! Hogyan zajlik a nyálkahártya fellazitása?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik? Fájdalmas? Volt akinek sikeres lett utána a lombik?

2015. jún. 5. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A MEB-re (Mini suction) gondolsz? Amikor "megkapargatják" a lombikot megelőző ciklusban a méhnyálkahártyát, hogy a baba sikeresen beletapadjon?
2015. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igen arra!
2015. jún. 6. 08:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem most, a 4. lombikom előtt volt a lombikot megelőző ciklusban 2x. A legelső nekem nagyon fájt, de csak pár másodpercig, pedig magas a fájdalomküszöböm. A második közel sem fájt annyira, az inkább csak kellemetlen volt. Mindenki máshogy bírja, volt, aki meg se rezzent szinte... Ez biztosan méhnyálkahártya függő. Igazából úgy zajlik, mint egy nőgyógyászati vizsgálat. Felfekszel, ultrahang, majd ha minden rendben, akkor elkezdi, kb. 10 másodpercig tart az egész, közben nekem az orvos számolt, 4x kellett nagy levegőt vennem, majd kifújnom, és készen is voltunk. Utána fél órát pihentem, és mehettem is haza. Viszont nem tudom, hogy ez közrejátszott-e benne, de most sikerült!!! Ráadásul mindkettő megtapadt... :) Nekem a beágyazódással volt eddig problémám, úgyhogy szerintem nálam nagy szerepet játszott. Ha Neked is ott lehetnek gondok, akkor befolyásolhatja! Sok sikert kívánok!!!
2015. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm h leirtad!!! Nem tudjuk mi lehet a gond :-( egy hét mulva kezdem az ujjabb programot,de ezt a "beavatkozást" csak a köv.program elött akarja megcsinálni,addig nem :-( nem kérhetem??
2015. jún. 7. 00:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Stimulált vagy fagyasztott bültetésed lesz? Nekem friss, azaz stimulált volt, és az orvos mondta, hogy kellene a MEB, úgyhogy nekem nem kellett kérnem. Mindig újított valamit, és most minden annyira stimmelt! :) Egyébként Győrbe jártam. Te hova jársz? Szerintem nem szeretik az orvosok, ha beleszólsz, Ő tudja, de ha mondta, hogy a következőnél akarja, én a helyedben simán rákérdeznék, hogy nem lehetne-e most is megcsinálni?!...
2015. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyszer sem sikerült még fagyasztani :-( ugyh stimulálos lesz! Értem,de a köv.programot majd csak fél év mulva tudjuk leghamarabb,vagy egy év mulva..ezért foglalkoztat ennyire a "dolog". Szegedre járunk
2015. jún. 7. 12:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Na mi újság kedves kérdező?

Én most készülök erre a vizsgálatra.

Közben meg lett a vizsgálat és a lombik is?

nyugtass meg,hogy sikeres lett!!!

2015. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia . Nem kellett! A 2.lombikom sikeres lett,de a 9.héten missed ab lett. Igy most a 3. Lombiknál tartok,ET+8nap
2015. dec. 17. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:
drukkolok :)
2015. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem sikerült a 3.sem
2015. dec. 28. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!