Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO és IR problémával kinek...

PCO és IR problémával kinek sikerült az inszemináció és hanyadik?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz az első
2015. jún. 7. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a harmadik sikerült,pedig akkor indultak be legnehezebben a tüszők,a progresszív motilitású spermiumok(a jól mozgó,egészséges spermiumok) száma is a legkevesebb lett,és a legjobban fájt maga a befecskendezés :)))

Kérdezz nyugodtan,szívesen válaszolok!

2015. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Gratulálok!!

Meddőségi központba jártál vagy más nőgyógyász csinálta?

Mert nekem a saját nőgyógyászom akarja csinálni, aki nem meddőségi, ezért akarok egy konzira elmenni egy meddőségihez is.

Még annyit kérdeznék, hogy rosszak voltak az értékeid?

Mert nekem mindig minden jó, már a metformintól beállt a ciklusom is, szinte minden rendben van, nem volt durva IR értékem sem, mégsem sikerül.

2015. jún. 7. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem UH-on voltak PCO-ra utaló jelek,a 3. napi hormonértékeim még elég elfogadhatóak voltak,de egyből kaptam a Merckformint.Nekem inzulint nem néztek.Tartottam a diétát,meg szedtem a Merckformint,meg egy csomó vitamint.Az én nőgyógyászom meddőségi központban is dolgozik,így oda is őhozzá mentünk.Ő amúgy mindenkinek ajánlja az Aspirin Protectet,ugyanis nagyon sokaknak azért nem marad meg a terhesség,mert rögösödik a vére,az Aspirin Protect viszont pont erre való.Mi voltunk immunológusnál,aki szintén javasolta a szedését,de ezen kívül véralvadásgátló injekció nem kellett.

Köszönöm a gratulációt,de nekünk sajnos csak 20 hét boldogság jutott.Ez nem tartozik a kérdéshez,ne haragudj,hogy leírtam,ami velünk történt,az független volt az inszeminációtól.

2015. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom!! Nyugodtan leirhattad volna, hogy mi történt. De csak ha akarod.

Az a baj, hogy én nem tartom a diétát, sportolni sem szoktam csak a merckformint szedem.

A sikerben csak reménykedni tudok.

2015. jún. 9. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendben,leírom,mi történt.

20 hetesen elfolyt a magzatvizem,és mire beértünk a kórházba,már ömlött a vér.Meg kellett szülnöm szegényt,viszont a méhlepény nem akart megszületni,így azt altatásban szedték ki.Nem mutatták meg nekünk,de nem is szerettük volna látni Őt,mert Ő akkor már nem élt,és szeretnénk rá úgy emlékezni,ahogy az utolsó UH-on láttuk ficánkolni.Azt mondták,hogy fiú volt.A szövettan szerint lepényi rendellenesség volt.

Most csak arra gondolunk,hogy a következő könnyebben összejön,és nem lesz semmi gond.


Amúgy neked mikor lesz az inszem?

2015. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ezt szörnyű lehetett átélni!

De biztosan összejön a köv. is.

Csak türelem kell meg a remény...

Mindenesetre kívánom, hogy minden rendben legyen a köv. babáddal!

Nekünk most 17-én kell menni az első UH-ra és azután 1-2 nap és megcsinálják.

2015. jún. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!