Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas prolaktin szint mellett...

Magas prolaktin szint mellett esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés

Mármint úgy, hogy voltak biztos magas hormon szintre utaló jelek. Pl nekem van 1-1 csepp tejem, ami a doki szerint egyértelmű jel.

(Ettől függetlenül megyek majd hormon vizsgálatra)


2015. júl. 17. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg le nem vittük, nekem nem sikerült.
2015. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy milyen gyógyszert kaptál rá?
2015. júl. 17. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is magas a prolaktinom...duplája mint ami kellene,hogy legyen :(.Gyógyszert még nem kaptam rá,de elkezdtem szedni magamtól a Mastodynon cseppet.Igaz pár napja szedem csak,de lényegesen sokat javult szerintem a prolaktinom...miből gondolom?A görbémből:


Ez egy magas prolaktinos görbém:

[link]


Ez pedig a Masdodynonos görbém:

[link]


Hónapok óta először volt ovum :).

2015. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diana901 ***** válasza:
Nekem is magas volt,és nem jött a baba. De utána a lombikos dokim adott bromocriptint és lett baba :-)
2015. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Katoonene ***** válasza:
Szia! Én bromocriptint kaptam rá, és már az első gyógyszeres hónapban össze is jött :) 40+2hetes kismama
2015. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először Mastodynon-t kaptam, de attól a normál ciklusom 41 naposra nyúlt, nem tudom, miért. Ezután bromocriptint kaptam, akkor az első hónapban sikerült a baba :)
2015. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi egy eve probalkozunk, par honapja kiderult hogy magas a prolektin szintem,most kezdem majd a gyogyszer szedeset, de nekem alig akartak gyogyszert felirni hogy elotte jobb lenne ha endoklinikai kivizsgalason vagyek resz, persze ahova december elott nincs idopont, es hat az ido rohan en meg mar a 41 betoltottem, ezert picit el is vagyok keseredve...
2015. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem magas prolaktin szint mellett nem jön baba.

Arra utal a mellből fojó tej,illtve nekem erős fejfájásom is volt.

Nekem is magas volt pár éve de borzalmasan.

Olyannyira hogy azonnali ct vizsgálatra küldtek és szemészetre.

Szerencsére nem volt gond.

Kaptam gyógyszert amit egy jó ideig szednem kellett.

És most van egy gyönyörű kislányom 😊

2015. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!