Megnéznétek az értékeim?

Figyelt kérdés

3. napi- TSH 2.10

Cortisol: 75

FSH 5,8

LH 4,2

Prolactin 378

Oestradiol 28

Progesteron 0,38


és a 21 napi:

FSH 1,8

LH: 4,8

Prolactin 218

Oestradiol 152

Progesteron 14,10

Testosteron 0,4


A 21. napinál már valószínű terhes voltam, mert 18. napon volt ovum és ebben a ciklusban terhes lettem, de sajnos méhenkivüli volt.



2015. júl. 22. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valami nem érthető esetleg, azért van, mert német nyelven volt a vizsgálat kiértékelve. Szóval két külön orvosom van ez ügyben, egyik szerint kicsit magas a prolaktin, de normál értéken belül van és nem kell vele semmit csinálnom. Másik szerint ez már magasnak számít és írt fel Bromocriptin-t. Ő szerinte ezért hosszúak és rendszertelenek a ciklusaim és esek nehezen teherbe vagy vetélnék el. Első szerint meg azzal ártok ha szedem. Szerinte a lombik is sikertelen lesz ha ezt szedem, mert hogy nem indokolt szednem. Most mit csináljak azon kivül, hogy a hajam tépem?
2015. júl. 22. 22:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 21. napi progeszteron túl alacsonynak tűnik, a többhez nem nagyon értek. Nekem is volt 14 a 21.napon arra azt mondta dokim, hogy nem volt peteérésem. Clostival rásegítettünk és következő alkalommal 78!! volt. Bár sajnos nem voltam terhes, de legalább lett ovulációm.
2015. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát biztos volt ebben a ciklusban peteérésem, mert terhes lettem.
2015. júl. 23. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuper!! Gratulálok :-))) Köszönöm a választ, akkor van reményem..... :-)
2015. júl. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs miért gratulálni sajnos, mert méhenkívüli terhesség volt.
2015. júl. 24. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom.:-( Figyelmetlenül olvastam. Legközelebb sikerül. Szorítok!
2015. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!