Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beültetés után (FET) nem...

Beültetés után (FET) nem érzek semmit. Ez normális? Kicsit aggódom.

Figyelt kérdés
Sziasztok, kedden volt Fet-em, Szerdán enyhe húzó görcseim voltak egész nap, meg hőhullám, de azóta nem érzek semmit se az ég világon. (6napos embriók) szerintetek van remény? más volt igy hogy nem érzett semmit se, és sikerült?

2015. aug. 22. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A görcsök biztos a beavatkozástól voltak. Nem gond, hogy nem görcsölsz, nyugodj meg.
2015. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi
2015. aug. 22. 11:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én végig görcsölgettem, fájt a derekam és mégsem sikerült. Sajnos nincsenek biztos jelek :( Sok sikert !
2015. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Timi 0408 ***** válasza:
100%
Szia! Én az első beültetésnél mindenfélét éreztem,biztos voltam benne hogy sikerült és mégsem! Aztán a másodiknál (egyébként 5 naposan kaptam vissza őket) semmiféle tünetem nem volt! Azzal a megnyugvással mentem vissza a vérvételre,hogy nem sikerült! És az orvos közölte,hogy sikerült! El sem akartam hinni! Most 8 hetes vagyok! Végül is csak az egyik tapadt meg,de neki is nagyon örülünk! Kitartást! Ne aggódj és ne figyeld a jeleket!
2015. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azóta megtzdtam hogy az a jó, ha nem erez az ember semmit. Meg is nyugodtam. Erre et6 napon picit gorcsotem. Et 7 re elmult. Megint semmi. Most et8on reggrl megint menses szeru mindenem leszakad erzes volt, de megint elmult. Et 9 vagyis holnap vervetel. Most mar vegkepp nem tudom mit gondoljak. Egyebkent maskor menses elott mar napokkal jelentkezik a pms nekem. Hála az egnek most meg semmi. Dehàt meg holnap barmi lehet. Azert meg remenykedem. Szoritsatok. Nagyon izgulok. .:S
2015. aug. 26. 14:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Timi,garatulálok! El se tudom kepzelni milyen az amikor mondjak hogy sikerult. Furcsa pont igy hogy semmit se erez az ember belole. En lennek a legjobban meglepodve ha nekem is ezt mondanak holnsp.
2015. aug. 26. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok a fejleményekre :-))
2015. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, drukkolok, hogy sikerüljön :)
2015. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Et9en nem volt eleg magas a hcg. Meg et14 ig adom a progit hátha. Ugye irtsm hogy et 2-et5ig nem ereztem semmit. De et6on volt pici szurkálásom. Meg van nemi remeny hogy elhuzodott a beagyazodas(az dpo11volt) es emiatt et9 en még nem mitatta ki a hcgt a vérteszt. Et14 en meglatjuk. Ma vagyok et10en. Nem ertem miert hivnak be ilyen koran vvre! Csak az emberre ra hozzak a fraszt.
2015. aug. 28. 12:43
 10/12 Timi 0408 ***** válasza:
100%
Szia! Szorítok neked! Nem mindenkinek választódik ki a hcg ilyen korán! Azért valamennyi volt csak még nem elég magas? Nekem Et+10 napon 724 volt a hcg! De tényleg lehet hogy később lesz magasabb! Szorítok! Majd írd meg hogy mi lett!
2015. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!