Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, milyen fehérjeport...

Lombikosok, milyen fehérjeport vegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdem a gonal-f-et szúrni, és olvastam, hogy kb. 1 kg csirkemell tartalmaz annyi fehérjét, amennyit ilyenkor be kell vinni. Én nem tudok annyi húst megenni :( így arra gondoltam, fehérjeturmixszal pótolnám. Kínomban testépítő oldalakat nézegettem, de annyiféle ilyen cucc van, hogy nem tudom eldönteni, milyet érdemes venni, hol, mennyiért....segítsetek kérlek, ti hogy vittetek be ennyi fehérjét??
2015. okt. 3. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk orvos natúr, pörköletlen mandulát ajánlott. Azt mondta egy marék elrágcsálása fedezi a napi adagot de mellette nyugodtan elmajszolhatok egy szelet sajtot is.
2015. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is a mandulát mondta az orvos (:
2015. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

1kg csirkemell az 1kg fehérje. El nem tudom képzelni, hogy ennyit kellene megenni naponta. És azt sem, hogy létezik olyan por, ami több fehérjét tartalmaz mint a hús, ami egy az egyben fehérje. De ha létezik, akkor vajon miből van?

Szerintem nem érdemes ilyenkor műcuccokkal kísérletezni, ki tudja mi minden van bennük.

Naponta egy-két szelet csirkemellet simán meg lehet enni. Mellé reggelire mondjuk két tojást, uzsonnára egy sonkás szendvicset, már túl is teljesítetted a tervet. :-)

2015. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 kg csirkemell 212g fehérjét tartalmaz. Azért a husit sem csak fehérje alkotja. Köszi a válaszokat! :)
2015. okt. 4. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én biotechben vettem állati eredetű fehérjét, a neve : beef proteint. Sajnos én sem tudtam annyi husit enni amennyit kellett volna, így túlstimuláltak, saját felelősségre visszakaptam 1db 5napos embriót és láss csodát sikerült :-) Nem tudom hogy ez a fehérjének köszönhető-e de nem bántam meg hogy megvettem, reggel és este ittam beültetés után az első héten utána már csak reggel 1-et. Kb. 1hónapig tudtam inni utána már hányingerem volt tőle :-D



27hkm

2015. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Igazad van, a husiban van víz is. Más nem nagyon. :-)

Egyébként 1kg=1000g Tehát az egynegyede kábé a fehérjetartalom. Egy-két kivételtől eltekintve magasan veri a többi élelmiszerfélét. Na jó, a tökmagban elvileg több van.

Egyébként 5 lombikon vagyok túl, egyszer sem mondtak nekem ilyen horribilis fehérjebevitelt. :-) Nem kell egy kiló húst megenni ahhoz, hogy ne legyen hiperstimu. :-)

2015. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!