Az orvos szerint nem volt peteérésem a hónapban. Teljesen össze vagyok zavarodva, egyszer ezt mondja máskor mást. Fogalmam sincs mi lehet az oka. Valaki járt így már?

Figyelt kérdés

[link]

9. cn-on voltam először orvosnál, akkor csak éretlen tüszőim és 3mm nyh. volt. 12. napon volt egy tüszőm, bár csak 13*14 mm de volt 7mm nyh is. Vezettem a hőmet, ovuteszteltem, 16-17 napra pozitív volt, volt tojásfehérje szerű folyásom is, erre ma, visszamentem és közli, hogy 3-5mm a nyh, baba biztos nincs, hiába késik (igaz még csak 2 napja) peteérésem sem volt. Nos, az egy dolog, hogy keresek egy új orvost ha megjön, mert az olyan kérdéseimre, hogy "akkor most mi legyen, mi van, miért?" Azt a választ kaptam, hogy vezessem a hőmet. (holott vezettem eddig is, sőt látta is..)

Másnál ha ez a gyanú felmerült, értelmesebb orvos nem küldte el hormonvizsgálatra vagy valami? Totál le vagyok döbbenve, ebben a ciklusban már másodjára sirat meg az orvos a bunkó hozzáállásával.

A ciklusom átlag 28-29 napos, nem szokott késni, sosem barnázom, sem előtte sem utána, nincs semmi panaszom, évente járok rákszűrére és 33 éves vagyok. Mégis mit csináljak?



2015. okt. 5. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, először is tesztelj, ha késik! Valamit biztos rosszul mért, vagy most vagy régebben, mert a nyh. össze nem megy vérzés nélkül. Szerintem volt ovu.
2015. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

öööö ezt nem teljesen értem ...

szal gyereket akarsz de már előre ezeken agyalsz ???

orvoshoz mész mikor van ovud meg rendben van a cikusod ?


ha késik tesztelj, ha negatív akkor várj vele 1 hetet és újra


(komolyan programozni akarod a teherbe esést?)

2015. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sztem volt ovud, hisz egyertelmuen felment a hod es az csak ovu utan a progeszteron hatasara megy fel.


Magandoki!

2015. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, nem emiatt mentem orvoshoz. Rákszűrés okán és mikor megkérdezte, hogy kérem-e a szokásos fogamzásgátlómat akkor említettem neki a próbálkozást. (9 hónapja sikertelen egyébként) Nem, nem szeretném megtervezni, programozni, de 33 évesen, fél év sikertelenség után elkezdtem hőgörbét vezetni és ovutesztet használni. Gondolom ez normális.

Tesztet még nem csináltam (hcg-t) veszek majd holnap.

Magándoki...

2015. okt. 5. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:

1 év rendszeres nemi élet után kezdenek vizsgálódni h lehet e baj

első körben érdemes a pasidat elküldeni mert 50% az esélye h nála van a hiba - és mert gyors fájdalommentes a vizsgálata :-D

ha nála semmi nincs akkor jöhetsz te

és ha ott sincsen baj akkor kompatibilitási problem áll fent..

2015. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, 33 évesen már nem érdemes egy évig várni, ilyenkor már fél év után érdemes elezdeni utánajárni a dolgoknak.
2015. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én pont így gondolom ahogy az utolsó hozzászóló. Ennyi idősen számtalan problémám lehet, igen a páromnak is, de eddig eleve nem feltételeztük azt, hogy bármi probléma lehet, maximum azt, hogy az emberiség azon részébe tartozunk akinek nem az első fél év alatt jön össze. Nem 20-22 vagyok és nem véletlenül nem vállaltam eddig gyermeket, viszont az első fél évben úgy voltunk vele, hogy ha jön nagyon örülünk, ha nem, akkor sem fogunk keseregni vagy aggódni ezen. Nem jött, akkor elkezdtem utánanézni a dolgoknak, és a legegyszerűbb segítségnek a hőmérőzés tűnt.

Aztán úgy sem jött össze, így ebben a hónapban már kipróbáltam az ovutesztet, de főleg azért, mert mivel vége a nyári szabadságos, lazább időszaknak és visszatértem a két műszakos munkarendemhez, így nem mindig tudom majd reggel azonos időben mérni a hőmet.

Azt gondolom, amit írtak itt többen, hogy volt ovulációm, annak ellenére, hogy ő ezt nem látta, mert a görbém meg a teszt ezt alátámasztja.

Kisírtam magam, megfogadtam, hogy ezt nem teszem többé, szeretném ha ez boldog időszak lenne amire szívesen emlékezhetek majd. Ezen felül, nem teszem be a lábamat többet az sztk-ba, mert ha 2 percet nem tudnak rám és a kérdéseimre szánni, csak elkeseríteni, akkor nekem ott nincs helyem.

Egyébként megjött délutánra, szóval új hónap, új remények. Még meggondolom, hogy elmenjek-e másik orvoshoz, mert nekem ez most kicsit sokkoló volt.


Lehet lenyugszunk és inkább adunk még magunknak pár próbálkozós hónapot.


Az összeférhetetlenségre már nem kívánok mondani semmit...

2015. okt. 5. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!