Volt már valaki hasonló cipőben? Fontos

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy 08.20-óta nem menstruáltam voltam azóta dokinál pont pete éréskor 09.09-én mondta, hogy 1-2 nap és meglesz a tüszőrepedésem is. Tehát biztosra tudom, hogy jókor voltunk együtt a férjemmel.Azóta persze teszteltem is és hát miért is ne negativat. Azóta szintén voltam dokinál aki azt mondta, hogy vékony a nyálkahártyám és szerinte lehet terheség is de nagyon kicsi az esélye.10.09 én kell vissza mennem , ha addig nem jön meg. Azóta sincs semmi. Csak mellnövekedés + mellbimbó folyamatos keményedése. Szerintetek? Volt már valaki hasonló cipőben? Pajzsmirigy túlmüködésem van volt.

2015. okt. 25. 16:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah előző hónapban mikor meg kellett volna jönnie molyan érzésem volt mintha meg kellett volna jönnie de semmi :)ű
2015. okt. 25. 16:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérj hcg vérvételt, az biztosat mond...

Mielőbbi babásodást kívánok

2015. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!