Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » XI. Kerületben jó nőgyógyász?

Kitti85 kérdése:

XI. Kerületben jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két kisfiam van és március óta nem védekezünk a párommal, szeretnénk még egy babát. De nem jön. Pedig 2-3 naponta együtt vagyunk, nem csak peteéréskor és élvezzük is, sőt meglepően jobb is mint valaha :) De azért már jó lenne ha sikerülne. Lehet hogy valami nincs rendben velem mert menstruáció előtt 3 napig min pecsételek és ìgy elég rövid is lett a ciklusom. Ezért gondoltam hogy ideje lenne orvoshoz menni. Korábban az sztkban dolgozó Horváth Ferenchez jártam de már nem dolgozik ott. Tudtok valakit javasolni akinek itt a xi. Kerben van rendelője? Előre is nagyon köszönöm!
2015. nov. 9. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
dr. Tasi Róbert a XI-ben van magánrendelése, sztk-ban viszont a XXII. kerületben rendel. Én nála szültem a második lányomat.
2015. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!