Sikerülhet babásodni?

Figyelt kérdés
Okt.24én voltunk együtt párommal. Azóta két tesztet csinaltam ami negativ lett. A masodikat ma reggel ébredés utan. Mensire nagyon nem tudok adni mert nem rendszeres. De ha esetleg volt is azota vagy akkor peteérésem már a teszt kimutatná. Igaz?
2015. nov. 15. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

babásodni? :D

15.-e van, az aktus 22 napja volt. a teszt már egy hete kimutatná, már estiből is ha terhes lennél :(

2015. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Babásodni??? :O Te jó ég, milyen szó ez?? :D

Nem szoktam ilyenekbe belekötni, de ez most ledöbbentett :D :D.


Valószínű, hogy már kimutatná a teszt, igen sajnos.

2015. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok a kifejezésért. Nagyon szeretnénk már babát ezért irtam igy. De akkor javitom. Nagyon szeretnék teherbe esni. Annyira biztam benne hogy sikerult. Gorcsolok,a belmozgasom is nagy,nincs szekletem par napja. Annyira biztam benne. Akkor mar ne is teszteljek??? De akkor mik ezek a jelek?
2015. nov. 15. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

milyen jelek? a székrekedés nem terhes tünet, hanem a nem megfelelő táplálkozásé. vegyél be hashajtót és elmúlik a görcsölés.


később is voltatok együtt? az még esélyes lehet ha igen, de ha eleve nagyon össze-vissza jön meg akkor egyébként is kevesebb az esély, nem ártana nőgyógyászhoz menni és kivizsgáltatni magad, mert nem menstruálsz rendesen, és rendbetenni

2015. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy rendszertelen a ciklusod. Voltál már vele orvosnál? Ha nem, inkább azzal foglalkoznék, hogy kiderüljön az oka.
2015. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokat jártam,jarok orvosnal. Annyit mondtak hormonzavarom van. Raadasul februarban mehszajsebbel mutottek azota picit javult,de nem rendszereződik. :(
2015. nov. 15. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig először fontos lenne azt helyretenni. Esetleg ovu tesztet is használhatnál, hogy a peteérésedről képet kapj.
2015. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!