Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha az rh m negatív és volt...

Ha az rh m negatív és volt egy vetélés és már el kezdődött az ellen anyag termelés a szervezetembe, lehet e babám?

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem adtak injekciót utána?
2015. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.sot semilyen vizsgálatra nem küldtek el .mindezt nem reg tudtam meg (az Rh-t)
2015. nov. 20. 05:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nm missed ab.-od volt!?
2015. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lehet babád. A következő babánál már elég korán fogják nézni az ellenanyag termelést és ha véletlenül termelne akkor fogsz kapni injekciót, hogy minden rendben legyen. Folyamatosan fognak ellenőrizni és ha szükség van rá akkor megint injekció. Ha megint terhes leszel már az első vizsgálaton szólj, hogy negatívos vagy. Én is negatívos vagyok, nekem is volt egy 12 hetes terhességem ami elhalt és az abortusz után kaptam injekciót. Azóta már 2x szültem és a szülések után is kaptam injekciót. Csodálkozom, hogy te nem kaptál.
2015. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kincsesne ***** válasza:
Én is ismertem olyan Rh negatívos mamát, akinek 3 gyereke lett, - csak hát korán tudnia kell róla az orvosnak, és akkor segíteni tud.
2015. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!