Diana901 kérdése:

Lombikosok! Kinek meddig kellett inni a bromo tabikat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi h +teszt után innotok kellett e továbbra is.,mert hallottam ilyet is és olyat is h nem. Nekem pl.nem kellett,missed ab lett.
2015. nov. 29. 10:23
 1/6 anonim válasza:

Bocsi de nem értem a kérdést! Bromo tabikat inni?


Bromocliptinre gondolsz?

2015. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, erről még nem hallottam
2015. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen! Bromocliptinre gondoltam! :)
2015. dec. 2. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem microadenomám van és az okozza a magas prolaktint (kb.20-30 %-al haladta meg a felső határt az értékem) nem kaptam egyértelmű választ, az endokrinológus leállította volna a terhesség 7-8. hetében, a nőgyógyász azt mondta szedjem a 12. hétig, mivel kicsi az adag (napi fél tabletta). Sajnos vetélés történt, nem ez miatt
2015. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Most már értem a kérdést!


Igen minden esetben a 12 hétig kell szedni a bromocliptint és utána szépen csökkenteni kell.

Nekem is magas a prolaktinom és szedem a gyógyszert.

És az endokrinológus megmondta,hogy ha sikerül a lombik akkor is szépen szedni kell tovább a 12 hétig.Én most úgy szedem,hogy ennyik nap felet másnap 1 egészet.

2015. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én fél tablettát szedek...,de a lombikos dokim le akarja állitani et után a 14.nap :(,de ki fogom kérni a nödokim véleményét is
2015. dec. 5. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!