Decapeptyl injekcióról? Lombik előtt állunk. A klinikán azt mondták karba kell izomba adnom a Tüszőrepesztő után. (amit szintén karba kell izomba) Ami zavar hogy viszont rá van írva, hogy bőr alá kell!

Figyelt kérdés
Most akkor???? Lehet jobban hat vagy hamarabb felszívódik izomba?? Erre gondolok!

#lombik #ICSI #Decapeptyl
2015. nov. 29. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Decapeptyl injekció ez kész injekció,trombózis ellen adják!
2015. nov. 29. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lombiknál ilyen nevűt nem adtam be magamnak, de minden mást (tüszőrepesztőt is) hasfalba kellett beadnom. Ahol kiváltottad ott nem tudod megkérdezni?
2015. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen szuri, de a tüszörepesztöt izomba kellett adni. Azt mondtak, azt muszaj növernek beadnia mert izomba megy. ( Halvanyan dereng valami, hogy mintha annal se ugy lett volna a leirasban, mint ahogy mondtak).

Sztem a legjobb ha beadatod valakivel ( ugy ertem ügyeleten, haziorvossal, szoval szakemberrel), ugy biztos nem lesz baj. Amugy nekem anno azt mondtak, mindent beadnak amit szeretnek, meg azt a pici tollas szurit is ( Amivel a petererest stimulaltak) ha nekem nem megy.

Meg en allandoan felhivtam a korhazat, ha valamit nem tudtam, az ejszakas növerke ( mert mikor merülnek fel a kerdesek ha nem este 10-kor), mindig segitökedz volt. Uh szerintem vagy haziorvos, vagy hivd fel öket.

2015. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs rá lehetőségem elmenni orvoshoz,vagy ügyeletre sajnos. Este fél 10 kor kell pl.a repesztot beadni. A háziorvos olyankor nincs! A klinikán szó sem volt erről,hogy orvoshoz kell az injekciózás miatt menni! Megmutatták,hogy a felső katba vagy comb-ba kell veszúrni! Sokat kell injekciózni, a punkció előtt és után is. Nem lehet mindennap orvoshoz emiatt rohangálni! Főleg ha nincs is hova! Muszáj leszek magamnak beadni!
2015. dec. 1. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Jo, hat en csak azt mondtam, ahogy nekem volt. Nekem nem engedtek, hogy magam adjam be, este 10-re kellett mennem a korhaz nögyogyaszati ügyeletere. Ez az egy szuri volt amit nem volt szabad mert hogy izomba kell. Remelem, hogy megoldodott. Ha nem, csinald ugy ahogy mutattak, akkor biztos okes lesz. Sok sikert!
2015. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!