Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha 9. dik dpos napon halvanyat...

Ha 9. dik dpos napon halvanyat teszteltem (lh tesztel mint josteszt ) és a 10. dik nap erosebbet, akkor reménykedhetek hogy a terhesség mutatja?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50-50 % az esely.Nem mindenkinek valik be a josteszteles. Hopnap mar a 11. dpo inkabb hcg tesztet csinalj . Drukk :)
2016. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm;:)
2016. jan. 1. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges. Menzesz előtt is megemelkedik az LH szint, így azt is jelezheti, csinálj majd rendes hcg tesztet.
2016. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Ne jóstesztelj. Nekem is mindig erősebb volt pl most is..de már barnázok. Csinálj hcgt na ha azon is van 2ik csík akkor reménykedhetsz hogy erősködik stb stb stb... felesleges az lh teszt. Csk hiú ábrándokat kerget az ember aztan pofára esik.
2016. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhessegnel homezo volt. Nem terhesen erősödő ket csik. Hagyd a francba.
2016. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!