Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztltatok már ilyet? A...

Tapasztltatok már ilyet? A tegnapi negatív tesztemet a mai vizeletbe mártottam kiváncsiságbol és két csikos lett, de a mai meg egy. Pedig egyforma tessztel csináltam, ez miért lehetett?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 11:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
13,dik dpon vagyok,és holnapra nem várom.
2016. jan. 5. 11:40
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, én nem csináltam ilyet soha. Eszembe sem jutott. Amit egyszer felhasználtál, azt többet nem tudod, az kuka.
2016. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mert nem rendeltetésszerűen használtad a tesztet és így hamis eredményt adhat, mondjuk a lebomló vizelet miatt.

Bár azt sem értem, hogy minek a negatív teszteket tartogatni...

2016. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A már felhasznált teszt, használhatatlan, ha normális eredményt akarsz kapni. Nem jutott sosem eszembe, mert teljesen értelmetlen dolog.
2016. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért,mert inkább gyagyás vagy,mint terhes...
2016. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
tudom hogy csak egyszer lehet használni,mert már több 100 teszten vok túl,de ha nincs hcg a vizeletben akkor miért lett ott csík?
2016. jan. 5. 11:46
 7/19 A kérdező kommentje:
negyedik válaszolonak.azért mert kiprobáltam az nem jelenti hogy gyagyás vok szerintem,csak sok csalódás és várakozás után mar szeretnék sikeres tesztet.ez csak egy próba volt.nem gondoltam volna hogy jo már a teszt csak már nagyon szeretnénk babát.ennyi!
2016. jan. 5. 11:50
 8/19 anonim ***** válasza:

Attól, hogy terhes vagy, még a betegtájékoztatót el tudod olvasni. Ott meg feketén-fehéren leírják, hogy minden 15 perc utáni eredmény fals.

Ne tartogasd (mert igen, ez gyagyás viselkedés, ahogy írták), dobd ki használat után. A 100 teszt is kicsit már mániákus. Oké, hogy szeretnél babát, de nem kell kényszeres viselkedési zavart fejleszteni ehhez.


Ha nem jön meg, akkor tesztelj, egyébként hagyd a fenébe. Így csak becsavarodsz (még jobban). A fanatikus tesztelgetéstől nem leszel hamarabb terhes. Sőt, ez a rágörcsölés gátolja is inkább. Engedd el a témát, fordítsd másra a figyelmedet. Munka, hobbik, utazás, stb. Ezzel már inkább növeled az esélyedet.

Vagy keress egy pszcihológust, a szorongásoldás sokszor többet segít, mint bármi más (ha nincs szervi gond).

2016. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hány hónapja próbálkoztok?
2016. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzászólásoddal is csak azt bizonyítottad,hogy de bizony belegolyózol lassan.100 negatív teszt?A tegnapi is,meg a mai is.Csak a tegnapit mégegyszer megúsztattad.Attól még,hogy két csíkos az nem egy pozi teszt.Jobb lett a kedved tőle?Inkább engedd el a dolgot,szererkezzetek,éljétek normálisan az életeteket,vagy menjetek kivizsgálásokra mindketten.Ha akar jönni a baba,jönni fog.
2016. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!