Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clomidot szedtem a menstruáció...

Clomidot szedtem a menstruációm 3. napjától napi 1-et öt napon keresztül. A ciklusom 15. napján nem volt domináns tüszőm. Járt már így valaki? Jelenleg az 50. napnál tartok, és még mindig nem jött meg. Lehetett kései peteérésem?

Figyelt kérdés
PCO-s, Ir-es vagyok. Október óta szedek merckformint 2*500mg-ot.A TSH-m 4.19 volt először, majd 2,7, s azóta emeltek a dózison(25mg Euthirox). Október óta folyamatosan járok (havonta, félidőben) Uh-ra, de nincs peteérésem. Szedek Barátcserjét 2*1-et, D-vitamint, Inofolicot, napi 1 tasakot, E-vitamint, de semmi változás.

2016. febr. 16. 20:18
 1/10 anonim válasza:
Szia! FSH-d és AMH értéked jó?
2016. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pár éve volt csak teljes hormonvizsgálatom, akkor az FSH 4,9 volt, az LH 18,6, tesztoszteron 4,59. Ekkor mondták ki a PCO-t.De mi az a másik, azt nem tudom.
2016. febr. 16. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nőgyógyász volt az az ügyes, aki erre az LH:FSH értékre neked Clomidot írt.

Szeretnék gratulálni neki :( Szerintem még jobban bekavart a hormonjaidba.

Előbb rendbe kellene tenni a hormonháztartásodat.

A magas tesztoszteron és a magas LH is igazolja, hogy még nem volt elég ez a pár hónap gyógyszerszedés. Odafigyelsz mellette a táplálkozásra, és a mozgásra is?

Nekem 1 évig tartott a hármas alapkezelés, és mikor minden jó volt, akkor is fél év volt, mire spontán terhes lettem. Ez sajnos nem megy egyik hónapról a másikra.

2016. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Az LH-FSH arány nem mostani lelet, hanem 3 éves. Most nem kaptam beutalót azzal az indokkal, hogy "úgyis tudjuk, mi a baj". Én még a nőgyógyászommal elégedett is vagyok, de az endokrinológus a 4,19 TSH-mat jónak találta, meg sem kérdezte, hogy vannak-e pm. alulműködésre utaló jeleim... nekem a nőgyógyászom írta ki az Eutyroxot is. Nem eszek cukrot, fehérliszt, de nem tartoma ch diétát.Jógázom.
2016. febr. 17. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Clostilbegytet szedek,nekem sincs peteérésem hiába szedem.Majd a következő ciklusban :)
2016. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok: a legutóbbi leleteden mi szerepel? Illetve a legutóbbi cukorterhelésed milyen lett (gondlom a Merck előtt volt?).

Az endokrinológusod helyett másikat keresnék. És addig nem szednk Clomidot, amig nem tökéletes a ormonsorom, különben úgy jársz, mint 3mas. Vaktöltény, ill. felesleges hormonbomba. De mindenki azt kezd a testével, amit akar... Azért szerintem a Chlomid nem veszélytelen szer, azért sem lehet havonta bekapkodni hónapokon keresztül.

2016. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
glükóz 0 perces:5,2, 120 perces 6,2, inzulin: 0 perces21, 120 perces 39. Erre kaptam Merckformint 2*500mg.Az első sikertelen clomid kúra után a nődoki clomid+merional injekciót javasolt, amit én nem akartam. Még megpróbálom a napi 2 szem clomidot a menstruációm 3. napjától az 5-ig. 2. válaszoló, te mekkora adag clomidot kaptál?
2016. febr. 19. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok (illetve (3/x és 6/x).

Az első babánk Clomid nélkül, spontán fogant. Egy évig szedtem kb a Mercket, mire normál hormonértékeket produkáltam. Kb 2x volt cukorterhelésem ezalatt (kb félévente javasolt). A második cukorterhelés már jó volt. Aztán volt magas prolaktinom is, szóval volt minden...


Most a kistesó nem jön össze. Jók a cukorterhelés eredményei, nem szedek semmit rá. Prolaktin is jó és az LH:FSH arányi s közel 1:1. Mégsem sikerül (párom eredménye nem fényes). Kaptam már Clomidot, így, hogy rendben vannak a hormonok, de nem sikerült (naopi 1et és tüszőrepesztő szurit is kaptam). Egyelőre második Clomidos hónap nem volt.


A cukorterheléses eredményedhez: 60 perces értéked nincs?

Hamarosan érdemes lenne újra elmenned cukorterhelésre (ha ez a vizsgálat októberi), hogy egyáltalán használ e a Merck, jobb e. Valószínűleg a Clomid sem hoz rendes peteérést, amíg te nem vagy rendben (?)


Megjött azóta?

2016. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, megjött. Ma vagyok a 4. ciklusnapon. Ha a dupla adagtól sem lesz peteérésem, akkor megmondom az orvosnak, hogy adjon beutalót a labiba. Mert ezeknek te kell hogy megmondd, mi kell. Azt tudom, hogy az edzés az, ami nekem kell, és hiányzik. Ezen kell változtatnom.

Kedves 2-es! Nem azt írtad, hogy neked sem volt peteérésed a Clostitól?

2016. febr. 20. 09:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, volt egy db petém egy tablettától, azért is kaptam tüszőrepesztő szurit. De itt valószínűleg a katonákkal volt a gebasz.
2016. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!