Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3. Napi vérvétel jó lombik előtt?

Monyk kérdése:

3. Napi vérvétel jó lombik előtt?

Figyelt kérdés
Nem kevés ez az adat?

2016. márc. 9. 13:05
 1/5 A kérdező kommentje:
2016. márc. 9. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:

bár nekünk még nem került szóba a lombik, csak sima hormonsorom volt, de szerintem jó ez a lelet.


Biztosan lesz még több vv-d ahol megnézik a nem ciklushoz kapcsoló tételeket.

2016. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi is már egy éve járunk meddőségibe...
2016. márc. 9. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Áprilisban lesz a lombikunk.


Most csak 3. napi vérvételt kért az orvos, nem tudom miket nézett, (hétfőn voltam én még nem láttam a leletet) azon kívül csak AMH-t és egy nőgyógyászati vizsgálatot kért nekem.


Bíz az orvosodban! Tudja mit csinál. Ha pedig nem tudsz bízni benne, keress mást.

2016. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogy nem erről van szó. Hanem messze lakok az intézménytől és szó volt róla, hogy ahol lakon csináltatom meg. Az aszisztens lediktálta mik kellenek. De inkabb igy voltam vele, jobb ha minden egy helyen van, inkabb utaztam. És masik aszisztens volt, és nem néztek annyi mindent mint amit az előző lediktált. ( pl: Anti ...)
2016. márc. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!