Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ismertek igazan jo endokrinolo...

Ismertek igazan jo endokrinologust (lehetöleg Pesten, Györben vagy Zalaegeszegen)?

Figyelt kérdés
Legyszi a MensMentist ne irjatok, nekem eleg nagy csalodas volt.
2016. márc. 22. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Azt tudod esetleg, hogy milyen irányú lehet a probléma? Pajzsmirigy, pcos, mellékvese, agyalapi mirigy vagy még ezt sem lehet tudni?

Én jártam már többször Zalaegerszegen Sohár Gábornál, mindig megfogadom, hogy többet nem megyek. Kedves, figyelmes, de nem tud semmi értelmeset mondani a gondomra. Nem érzem úgy, hogy szakmailag kellően felkészült lenne. Budapesten még Tóth Miklós Álmosnál jártam, vele sem voltam megelégedve, a panaszaim fennállnak, de szerinte egészséges vagyok, 2 perc alatt eldöntötte és mehettem isten hírével. Kolléganőm dr. Balázs Csabánál volt, 5 perc alatt kidobta, ránézésre írt fel neki gyógyszert.

Sajnálom, hogy ajánlani nem tudtam senkit, de még én sem találtam meg az "igazit".

2016. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Dr Csupor Emoke, De. Alfoldi Sandor-- keress rajuk a neten. Bp es nagyon jok!
2016. márc. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Elsönek: en mellekvese problemara gyanakszom. ( Mondjuk eleg vidam, hogy erre is egyedül jöttem ra, mert ....-tak eddig barhol is rendesen megvizsgalni es összerakni a tünetekböl a kepet).

Egy biztos, hiaba tökeletes a hormonsorom evek ota, biztosan hormonalis problemam van. Eltekintve attol, hogy sehogy sem tudok teherbeesni mar kb.4-5 nappal a menzi elött verezgetek+ utana is kb. 5 napig. Ezt egy orvos sem tartja kivizsgalasra melto tünetnek, mivel minden hormonlos eredmenyem a hatarerteken belül van. Minden tünetet mutatom a mellekvese faradtsagnak, illetve laborral igazolt DHEA hianyom van, eddig ennyit tudok.

2016. márc. 23. 03:27
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocsanat azt nem irtam, hogy olyan valaki kene, aki maganban rendel, mivel külföldön vagyok biztositva.
2016. márc. 23. 03:30
 5/18 anonim ***** válasza:
Én Dr. Gál Veronikánál voltam Győrben magánban, a Kardirexben. Nagyon alapos, lelkiismeretes orvos. Első alkalommal nála voltam majd egy órát. Azóta telefonon is hívom, mindig nagyon alapos, lelki ismeretes orvos.
2016. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. En eddig a Budai Endokrin Központot nezegettem meg a Versyst, mert ezekben minden egy helyen van, es egyszerre lehetne minden vizsgalatot megcsinaltatni. Valakinek van itt tapasztalata esetleg?
2016. márc. 23. 09:47
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a Budai endokrinközpontba jàrok Dr.Koppàny Viktóriàhoz. Nagyon kedves lelkiismeretes ő tényleg segiteni akar.
2016. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy mennyi a TSH-d, a prolaktinod es a progisztinted a 21.napon?:)
2016. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hu, hat most igy fejböl nem tudom. :)) Este megnezem es megirom.
2016. márc. 23. 16:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Rendben majd írd meg😊 Én vagyok aki a budai endokrin kozpontba jàrok😉
2016. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!