Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A profertilt elég lehet egy...

A profertilt elég lehet egy hónapig szedni?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányunk, de szeretnénk még egy kisbabát. Férjemnek rossz minőségű spermára írták fel, és azt mondták elég egy adag, de annak a hatása 3 hónap várakozás után látható. Ha abbahagyja a vitamint nem lesz megint rossz a spermaképe?
2016. márc. 30. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég, folyamatosan kell szedni néhány hónapig.
2016. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minimum 3 hónapot ír a papírja, és max 6 hónap után kell szünetet tartani
2016. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem elég 1 hónap. Legalább 3 kell. A párom is szedte és sokat segített. Mondjuk mi lombikozunk de a dokinak is feltűnt hogy jobbak az eredményei. Pedig csak napi 1 szedet és volt hogy kis is maradt.
2016. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. jelenleg napi 2 szemet szed. akkor ha a következő hónaptól csak napi 1-et szed, az nem probléma?
2016. márc. 31. 08:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem nem a párom elejétől fogja csak egyet szedet mert este mindig elfelejtette :)
2016. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!