Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje szedése alatt...

Barátcserje szedése alatt kinek hogy alakult a progeszteron hormonja?

Figyelt kérdés

Novemberben kezdtem el szedni igazából magas prolaktin szintre, egy hónapig szedtem napi 2 szemet, januárra a prolaktinom helyreállt. Annak érdekében, hogy ne menjen vissza újra elkezdtem szedni napi 2 szem barátcserjét. Legutóbbi menstruációm előtt egy héttel elkezdtem barnázni, és ha jól tudom, ez proszteron hiányra utal, viszont erre elvileg jó a barátcserje, így nem értem, hogy lett mégis alacsony a progeszteronom, ha folyamatosan szedem 3 hónapja a napi 2 szem barátcserjét.

Van valaki, akinek vannak ilyesmi tapasztalatai? Megosztaná velem? Ha volt valaki így, akkor neki hogy oldódott meg a probléma? Mit írt fel az orvos? Mennyi időbe telt, mire helyrejöttek a hormonjai?

Nagyon kétségbe estem, hogy sosem lehet gyermekem


2016. ápr. 10. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem totál összezavarta a ciklusomat a barátcserje, pedig nagyon gondosan választottam ki a típusát.

Utólag kiderült, pajzsmirigy-probléma áll a háttérben, így feleslegesen is szedtem.

2016. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is összezavarta a ciklusom anno, így abbahagytam. most progeszteronkrémet használok. Még csak tegnap kentem először de ma már nem fáj annyira a mellem
2016. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!