Tudnátok valami biztatót mondani? Nagyon elkeseredtem.

Figyelt kérdés

8 hetesen megállapította az orvos, hogy nem fejlődik, sőt visszafejlődik a terhességem. Ezért most arra intett várjunk még két hetet, hátha "a természet elvégi magának".

Elmondta, hogy mi a prognózis, és, hogy a jövőre nézve ez nem jelenti azt, hogy megismétlődne újra, vagy nem sikerülne teherbe esni...


Mégis azt érzem, hogy egy világ omlott össze bennem, a férjem alig tud életet verni belém, minden orvosi szakvéleményére tudok mondani valamit, hogy "mi van ha...".


Arra lennék kíváncsi, van olyan közületek, aki vetélés után viszonylag gyorsan ismét teherbe esett és minden jól alakult?


2016. ápr. 12. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is nagyon sajnalom! :(

Sok ilyen pozitiv törtenet van, amilyenre kivancsi vagy, nekem több ismerösömnek, baratnömnek is volt vetelese, es mindegyiköjük egeszseges babat szült utana. Az egyik ismerösöm az orvos utasitasat sem tartotta be, hogy harom honapot varjanak a következö teherbe esessel, mar a vetelest követö honapban teherbe esett, es azota mar egeszseges babat szült. Felre ne ertsd, ezt nagy felelötlensegnek tartottam en is es mindenki mas is a környezetünkben, csak azert meseltem ezt a peldat, hogy lasd, veteles utan akar ilyen gyorsan sikerülhet a teherbe eses (de en ilyennel sohasem jatszanek...). Ket masik baratnöm kivarta az orvos altal javasolt idöt, es utana elsö probalkozasra terhesek lettek, mindkettöjüknel egeszseges a baba. Neked is sikerülni fog!

2016. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Kedves vagy!
2016. ápr. 12. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm.2014 decemberében 6 hetesen elvetélt.

2015 októberében egészséges kisfia született.

Drukkolok nektek

2016. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnalom Kedves Kerdezö, de ne keseredj el, en ket es fel eve varok egy pozitiv tesztre. Neked legalabb van eselyed ujra teherbe esni, szoritok Nektek, minden jot! :-)

2016. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Bizom benne hogy hamarosan meglesz AZ a teszt :)
2016. ápr. 14. 22:07
 6/7 mandiga ***** válasza:

Nekem 2 vetélésem volt. Az egyik kb 7 hetesen, csak petezsák volt, embrio meg nem, a másik 12 hetesen, de már két hete elhalt. Elötte is szültem, és utána is még. Sajnos előfordul az ilyen, valószinű a baba nem lett volna egészséges, így a természet teszi a dolgát.

A lényeg, hogy minél elöbb épülj fel, és jönni fog a baba utána.

2016. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

:)

2016. ápr. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!