Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab után kinek mikor...

Eva4 kérdése:

Missed ab után kinek mikor jelentkezett az első menzesz? Az előtt rendszeres volt ma 34 napja volt egy befejező kisműtétem

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a műtét napján elmúlt a vérzés, majd 5 nap múlva mintha megjött volna, ugyanúgy elkezdtem vérezni, csak kevesebb volt a mennyisége. Gondolom ekkora ürültek ki a hormonok, és indult meg kifele az ami már tulajdonképpen nem volt ott.


Ezt a vérzést is feljegyeztem és ehhez képest számolva időben, a szokásos ciklusomnak megfelelően jött meg.


De nyilván óriási egyéni eltérések lehetnek.


Hozzáteszem, hogy én műtét utántól kezdve szedtem a barátcserjét, hogy helyre álljon minden. Nem tudom számított-e.

2016. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 27 naposak a ciklusaim es a missed ab mutet utan 32 napra jott meg az elso mensim. De en ugy tudom, hogy meg 6-8 het is teljesen normalis lehet, szerintem attol is fugg, hogy pl milyen gyorsan urulnek ki a hormonok. En 11 hetes terhes voltam, de homeroztem a mutettol kezdve es a mutet utan 4 nappal mar leesett a homersekletem az alapra, gondolom akkortol kezdodhetett meg a "ciklusom".
2016. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a höm kèthete 36,9 nemtudom hogy ez jelenthet e valamit
2016. ápr. 13. 16:22
 4/9 A kérdező kommentje:
A menzesz közelettével emelkedik vagy lecsökken a hő ?
2016. ápr. 14. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugye a peteerestol emelkedik es mensi idejen lecsokken.

Az, hogy elotte, vagy csak a mensi elso napjaibab, az valtozo. Nekem pl van, amikor mar mensi elso napjara esik keveset, de van, hogy csak 2-3 nappal kesobb.

2016. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehetsèges AZ hogy menszi elött teherbe Essen Igy valaki? mert cask anyi tunetem van hogy magas a höm ès szèdulök reggelente
2016. ápr. 14. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vedekeztetek, akkor siman teherbe eshetsz az elso mensi elott, hiszen eloszor a peteeres van, azutan jon az elso mensi.

En 3 hettel a mutet utan voltam kontrollon, akkor mondta a doki, hogy mar szeretkezhetunk, de vedekezzunk rendesen az elso mensiig, mert biztonsagosabb teherbe esni az elso mensi utan ujra. Mondjuk en addigra mar tulvoltam a peteeresen, de igy is ovszereztunk egy ideig meg.


Annyit tehetsz, hogy csinalsz egy tesztet, ilyenkor az elozo terhessegbol mar negativ lenne, ennyi ido alatt kiurul a hcg. Suoval ha pozitiv, akkor mar az ujabb terhesseget mutatja.

Ha negativ, de nem jon meg tovabbra sem, akkor hetente csinalj egy tesztet addig, amig meg nem jon.


De szerintem 8 het utan menj el orvoshoz, ha addig sem mensizel, legalabbis nekem azt mondtak, hogy addigra kellene.

2016. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a vâlaszt 22 én kel vista Mennen kontrolra. Amugy nemvèdedeztunk AZT mondta a solo hogs kètnapig tills a step ès AZ ülöfürdô Meg nemvèreztem mâr a mütèt utân
2016. ápr. 14. 18:34
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helytelen irâsèrt telon nehèz
2016. ápr. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!