Érdeklődőolvasó kérdése:

Anyukám ikreket várt de sajnos az eggyik baba meghalt. Lehet baja a másiknak? Szeptemberre van kiírva.

Figyelt kérdés
Nagyon aggódó érte most is benn fekszik anya a kórházba

2016. ápr. 14. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Felszìvódott v vérzéssel távozott?

Nagyon sajnálom.

Kicsit ridegen hangzik de leirom

Felszívódásnál van egy nagyon halovány esélye hogy a másik magzatban szívódik fel az elhalt magzat,neten olvastam olyanokat, hogy a testvére maradványaival él nem is egy ember.


Vérzésnél meg nagy az esélye hogy kimossa a másik magzatot. Inkább itt kell aggodni.

2016. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi nagyon görcsölt...az orvosok se tudják mi történt
2016. ápr. 14. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Akkor honnan veszed hogy elhalt ha nem tudnak semmit?
2016. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bemet szülészetre megnézték a szívhangot és csak az egyiknek lehetett hallani meg csak az eggyik mocorgott
2016. ápr. 15. 06:05
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

nagyon sajnálom.

itt a gyakorin olvastam egyszer, hogy egy anyuka hármas ikreket várt, végül csak egyikük született meg élve. a másik kettő magzat szülésig bent volt.


nem tudom hogy működik, ez az egész. remélem ne lesz semmi baja a másik babának

2016. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elhalt babával nem tudnak mit csinálni. Kap anyud gyógyszereket és a másik simán megszülethet egészségesen :) De úgy tudom, amint lehet császárral "ki fogják venni" az élő babát.

Minden jót nekik!

2016. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hany hetes terhes? Ha szeptemberre van kiirva, akkor olyan 12-16 hetes lehet. A magzat hany hetesen halt el? Ha nem tud felszivodni, akkor ki kell venni, nehogy anyad vverfertozest kapjon.
2016. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi történt végülis anyukáddal? És a másik baba jól van?
2016. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!