Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezért nem sikerülhet a baba?

Ezért nem sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiderült, hogy a férjemnek herevisszér tágulata van ( bal oldali ) :( 1 éve várunk a babára, nagyon elkeseredtünk mindketten mert ez "ideiglenes terméketlénset okoz", bár spermavizsgálatra még csak jövőhéten megyünk :( Teljesen magamba zuhantam most én is és a férjem is, esetleg van így is esélyünk a műtét előtt? Ha valaki leírná a tapasztalatait, nagyon megköszönném

2016. ápr. 16. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon félünk a spermavizsgálattól, nem tudom mire számíthatunk :( Vajon teljesen terméketlen vagy csak nem olyan jó..de talán még az is lehetséges, hogy rendben van.
2016. ápr. 16. 13:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a probléma a BAGATELL kategória, nincs miért elkeseredni! Egy apró műtét és egy-két hónap alatt megsokszorozódnak a spermiumok.
2016. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy ezért nem sikerült eddig a baba. Ó de bár csak Ennyi bajunk lenne:( Nem kell aggódni egy aprócska de elég kellemetlen műtét vár a párodra, utána minden rendben lesz. Nyugi!
2016. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat! Nem vagyok egy pánikolós de most nagyon megvagyok ijedve, félek attól hogy meglepetés fog érni a spermavizsgálaton. :( Olyanok vannak az eszembe, hogy talán soha nem lehet gyerekünk. :(
2016. ápr. 16. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rossz eredményt kaptok a spermavizsgálaton az természetes ha jót az meglepő. De nem kell megijedni mert adott a problémára a megoldás.
2016. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nővéreméknél is ez volt a baj. A műtét után rögtön jött a baba!!! Nyugi, ez nem olyan nagy tragédia! 😊
2016. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én páromnak is ez volt, novemberben műtötték, kapott Clostyt is, azt három hónapig kellett szednie műtét után. Nekünk azóta nem jött össze, bár neki a tesztoszteron szintje is alacsony, és az én petesejtjeim se nőnek meg rendesen. Egyik ismerősöm barátját ugyanakkor műtötték mikor az én páromat, nekik már február végén össze is jött a baba. :)Ha "csak" a tágulat a probléma, akkor szerintem hamar össze fog jönni a műtét után! Valóban csak kis műtét, még aznap hazamehet, az első 4-5 nap nem túl kellemes, akkor húzódik a seb, nehéz ülni, azt kibírjátok, utána minden rendben lesz. Mi kb a műtét után 1 hónappal szeretkeztünk először.
2016. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!