Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szedett már valaki rendszertel...

Suzagirl kérdése:

Szedett már valaki rendszertelen vérzésre Triaklim tablettát, volt mellette peteérése? Esett esetleg valaki teherbe?

Figyelt kérdés

Rendszertelen vérzésre Triaklim tablettát írt fel az orvos, amitől első hónapban meg is jött a vérzésem. Ovu tesztet szoktam minden nap végezni, ami ugyan erősödik, de sosem erősebb mint a kontrollcsík.

Lehet egyáltalán igazi peteérés a tabi mellett vagy előző hónapban is csak a "kötelező" jött meg?

Az érdekes még az, hogy minden olyan tünetem van mint a terhesség elején, de félek hogy ez is csak a tablettától van.

Terhességi teszt negatív, ovu teszt reggeli első vizeletből erősebb mint délután.

Vannak ilyen tabival tapasztalatok?



2016. ápr. 29. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindent elmond: " A Triaklim nem fogamzásgátló készítmény és a fogamzóképesség helyreállítására sem alkalmas."

Tudja a doki, hogy babat akarsz????

2016. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen

Azért írta fel ezt hormonpótlásra, hogy emellett akár teherbe is eshetek.

Azt tudom, hogy nem ez javít konkrétan a fogamzóképességen, de előtte annyira rendszertelen vagy épp több hétig tartó vérzéseim voltak, hogy az alatt biztos nem volt peteérés.

2016. ápr. 29. 15:38
 3/3 Manka68 ***** válasza:
Az van a betegtájékoztatójában, hogy terhesség gyanúja esetén nem alkalmazható. Keress egy jó dokit, mondjuk egy endokrinológust, aki valóban ért a hormonokhoz. Kideríti mi okozza a hormonjaid borulását, és az alapbetegséget kezeli.
2016. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!