Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan kozottetek, akinek...

Van olyan kozottetek, akinek veteles/abortusz utan nehezebben sikerult teherbeesnie?

Figyelt kérdés

Azert irtam az abortuszt is, mert ha jol tudom a muteti folyamat ugyanaz, mint elhalt embrio eltavolitasanal.

Nekem a 12. heten tortent, mert magatol nem indult be a veteles.

Fel ev alatt sem sikerult azota teherbeesnem. Tudom, ez nem nagy ido, viszont nekem ez mar a harmadik terhessegem volt es tulajdonkeppen mindharomszor az elso honapban terhes lettem, de most nem sikerul.

A ciklusom normalis, van peteeresem minden ciklusban es ultrahangon is voltam ketszer is, nehany vervetelen is, minden rendben van elvileg, a mutet utan sem volt semmi gond (fertozes, gyulladas, ilyesmi).


A kerdesem az lenne, hogy egy ilyen mutetnek lehet-e olyan szovodmenye, ami nem tunik fel egybol, de megis megakadalyozza/megneheziti az ujabb terherbeesest?


2016. máj. 14. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, viszont az egyik ismerosomnek 2 even belul 2 abortusza es 1 terhessege volt. 2-t elvetetett, mert gimis volt, es nem akarta, a harmadikat egyetemistakent megszulte, de szerintem ot sem akarta.
2016. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Késői vetélésem vt tavaly, missed abbal. A várakozási idő után fél év múlva sikerült. De nálunk szerintem csak a jó időzítésen múlt.

20 hkm

2016. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!