Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudtok ajánlani egy valóban...

Tudtok ajánlani egy valóban jó nőgyógyászt Budapesten?

Figyelt kérdés
Magánrendelés érdekel, mert nem pesti vagyok, pénz nem számít, csak végre vegyen valaki komolyan, hallgasson meg és vizsgáljon ki alaposan, mert valami okés! Megköszönöm a válaszokat!
2016. máj. 17. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Bármelyik orvos. Profik, kedvesek, megbízhatóak.

2016. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mens mentisből bárki, ha a pénz tényleg nem számít.
2016. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem őket! Már ott tartok hogy tényleg nem érdekel a pénz, mert eddig 4 orvosnál voltam, ebből 2 sztk-s volt, és semmi nem történt! Csak az a durva hogy még azok az orvosok is tojnak az emberre, akiknek fizetünk.. Tisztelet a kivételnek!
2016. máj. 17. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Joszules.hu Dr. Kassai Enikő nőgyógyász, szülészorvos. Én rendkívül meg voltam vele elégedve a nőgyógyászati problémám is teljesen kikezelte, érdekelte hogy mi van velem, azóta meg idén fogom szülni nála a második babám. Magánrendelés, Bp X. Ker.
2016. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!