Lombikosok! Ugye jól tettem?

Figyelt kérdés

Nem az első lombikom, de mensesem megtréfált, ezért elbizonytalanodtam...

Ma megjött pirosan a mensesem, de nem olyan sok, mint ahogy általában szokott, és csak minimálisan görcsölgetek, pedig máskor gyógyszer nélkül nem is bírom az első napon.

Én azért ezt vettem az első napnak, mert végülis élénk piros a vérzés, nem csak barnázás van. Így beadtam magamnak az első adag Gonapeptyl-t.

A bizonytalanságom miatt tettem ki a kérdést. Ugye, jól gondolkodtam?


2016. máj. 20. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
igen. nem minden mensi ugyanolyan.
2016. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy kicsit most megnyugodtam. Nekem vagy úgy szokott lenni, hogy pár napig barnázok előtte, vagy úgy, hogy pár óra leforgása alatt megjön normálisan. Ilyen variáció még nem volt eddig, hogy piros, de kevés az első napon...
2016. máj. 20. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy szokott lenni, hogy barnázok, de csak pár órát, majd megjön rendesen. Vagy simán megjön jó erősen. Én is meglepődtem, amikor annyira nem is görcsöltem és nem is volt erős a vérzésem. Van ilyen, velem is előfordult már, azt hiszem kétszer is.
2016. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!